کد خبر: 1712952/29 زمان: 15:11   1399/07/19 بازدید: 8,012

تئو هرناندز:

در میلان تبدیل به بهترین مدافع کناری دنیا می شوم

مدافع چپ فرانسوی میلان معتقد است ترک رئال و پیوستن به این باشگاه بهترین تصمیم زندگی اش بود.

به گزارش "ورزش سه"، تئو هرناندز سال 2017 و پس از درخشش در آلاوس بود که به رئال مادرید پیوست. او با رئال قهرمان چمپیونزلیگ هم شد ولی نتوانست پاسخ انتظارات را بدهد و یک سال به سوسیداد قرض داده شد. تابستان گذشته رئال در نهایت تصمیم به فروش قطعی تئو گرفت و او به میلان پیوست.

انتقال به جمع روسونری باعث تحول بزرگ تئو شد و او توانست به بازیکن فیکس میلان تبدیل شود.

 

 

 

 

تئو در مصاحبه جدید خود و در مورد شرایطش در میلان گفت:« در میلان خوشحالم و حس بودن در خانه را دارد. وقتی صحبت از ترک رئال شد، پیشنهادات زیادی داشتم ول میلان همیشه انتخاب اولم بود. هرگز هم تردیدی نداشتم و در نهایت نیز چنین شد. سال گذشته بهترین سال فوتبالی من بود و همه چیز رویایی سپری شد.»

 

تئو ادامه داد:« وقتی به میلان پیوستم، به پائولو مالدینی(مدیر ورزشی) گفتم که می خواهم تبدیل به بهترین مدافع کناری دنیا شود. مالدینی خودش اسطوره به تمام معناست و سال ها مدافع چپ میلان و تیم ملی ایتالیا بود. او سال گذشته بارها به من کمک کرد و با توصیه های او توانستم پیشرفت کنم. از مالدینی بسیار ممنونم»

 

 

 

 

تئو در مورد دربی شنبه آینده برابر اینتر و روبرو شدن با اشرف حکیمی گفت:« برای پیروزی در دربی باید دوید و جنگید. می توانیم با تکرار بازی های خوب مان اینتر را شکست دهیم. با اشرف در رئال هم تیمی بودم و به خوبی می دانم چه بازیکن بزرگی است ولی روز بازی به او اجازه نفوذ نخواهم داد.»

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.