حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1714206/29 زمان: 22:51   1399/07/26 بازدید: 16,075

پس از شکست به کادیز

زیدان: حق مان بود دو سه گل می خوردیم

رئال مادرید امشب در دیداری که نمایشی انتقادآمیز داشت، در زمین خود به کادیز باخت.

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید صدرنشین لالیگا که از 4 بازی قبلی خود 10 امتیاز گرفته بود، امروز در زمین خود برابر تیم تازه صعود کرده کادیز باخت.

رئال به خصوص در نیمه اول فوق العاده بد بازی کرد و خوش شانس بود که تنها با یک گل بازنده به رختکن رفت.

 

 

 

 

زین الدین زیدان سرمربی رئال در نشست خبری پس از بازی گفت:« کادیز ریتم مناسب تری در زمین داشت و با انگیزه تر از ما بود. این شکست جای هیچ توجیهی ندارد و باید به کادیز تبریک گفت. واضح است که ناراحتیم ولی در فوتبال از این اتفاقات رخ می دهد. از همان ابتدا بازی را به ما سخت کردند و اگر دو یا سه گل دیگر می خوردیم نیز حق مان بود و نمی توانستیم حرفی بزنیم.»

 

زیدان بین دو نیمه 4 تعویض انجام داد که اتفاقی بی سابقه بود:« هدفم بهتر کردن ریتم تیم بود و نمی خواستم تعویضی ها را زیر سوال ببرم.»

 

مصدومیت راموس:« او کمی مصدوم شده و امیدوارم چیز خاصی نباشد. فردا همه چیز مشخص می شود.»

 

 

 

 

بدترین بازی رئال تحت هدایت زیدان:« امشب فقط سه امتیاز از دست دادیم که سه امتیاز مهمی هم بود ولی هیچ اتفاق خاصی نیفتاده است. این بازی تمام شد و باید پس از کمی استراحت به بازی بعدی فکر کنیم.»

 

باخت نگران کننده:« بیشتر از شروع بازی و شکلی که کار را آغاز کردیم، نگران هستم. نیمه اول در خلق موقعیت هم دشواری های زیادی داشتیم و این یک واقعیت است. این البته بیشتر نتیجه بد شروع کردن مسابقه بود. پس از استراحت به بازی با شاختار فکر خواهیم کرد و باید با تمرین بیشتر و رفع اشتباهات سعی کنیم بازی به مراتب بهتری به نمایش بگذاریم. امشب شب بد ما بود و باید این شرایط را تغییر دهیم.»

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.