حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1714509/29 زمان: 18:40   1399/07/28 بازدید: 27,594

گزارش؛

جنگ دستمزد در باشگاه بارسلونا بالا گرفت

بازیکنان بارسلونا نماینده ای به جلسه روز چهارشنبه با سران باشگاه نمی فرستند.

به گزارش "ورزش سه"، به نقل از آاس، مدیر اقتصادی باشگاه بارسلونا اخیرا طی گزارشی خبر از ضرر هنگفت باشگاه در دوران پاندمی کرونا داد. بدهی های باشگاه بارسلونا از مرز 400 میلیون یورو گذشت و ضرر باشگاه در سال گذشته با وجود یک دور کاهش دستمزدها، 90 میلیون یورو گزارش شد.

با توجه به اینکه امکان ورود تماشاگر به ورزشگاه ها در اسپانیا حداقل تا نیم فصل لالیگا وجود ندارد، باشگاه بارسلونا چاره ای جز کاهش مجدد دستمزدها به میزبان 30 درصد ندارد تا مانع ضرر مالی بیشتر خود شود.

 

 

 

 

هفته گذشته به تمام دپارتمان های باشگاه این قضیه اطلاع داده شد و قرار بود هر بخش نماینده ای برای مذاکره با باشگاه مشخص کند.

طبق برنامه، بازیکنان باشگاه باید روز چهارشنبه نماینده ای برای مذاکره با باشگاه مشخص می کردند ولی اطلاع داده اند که در این جلسه هیچکس شرکت نخواهد کرد چرا که معتقدند با دیگر دپارتمان ها فرق دارند و مذاکره با آنها باید به شکلی دیگر باشد.

 

پیش از این اعلام شده بود که مارک آندره تراشتگن، سرجینیو دست، کلمنت لنگله، میرام پیانیچ و فرانکی دی یونگ تنها بازیکنانی هستند که حاضرند از دستمزد خود کم کنند اما در نهایت اکثریت بازیکنان که رئیس و هیئت مدیره فعلی را قبول ندارند، حاضر به مذاکره برای کاهش دستمزد نشدند و باشگاه باید یا به صورت یک طرفه اقدام به کاهش دستمزدها کند یا راه دیگری برای مذاکره پیدا کند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.