حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1714534/52 زمان: 18:44   1399/07/28 بازدید: 33,189

ونگر: حس می کنم با مورینیو در مهد کودک هستم!

آرسن ونگر، سرمربی سابق آرسنال بالاخره پاسخ اظهارات جنجالی ژوزه مورینیو را داد.

به گزارش "ورزش سه"، چندی پیش کتاب زندگینامه آرسن ونگر منتشر شد. نکته جالب در این باره اما این بود که هیچ نامی از سرمربی حال حاضر تاتنهام یعنی ژوزه مورینیو در آن دیده نمی شد.

 

 

 

 

عدم حضور نام مورینیو در کتاب زندگینامه آرسن ونگر باعث شد که این پرتغالی پیش از بازی تیمش مقابل وستهام به این صحبت‌ها واکنش نشان دهد و بگوید: "  هیچ نامی از من در کتاب آرسن ونگر آورده نشده چرا که او هیچگاه مرا شکست نداده است. این یک امر واضح است. هنگامی که شما حدود 12 یا 14 مرتبه در برابر یک سرمربی قرار می گیرید و نمی توانید او را شکست دهید، طبیعتاً هیچ قسمتی از کتاب خود را هم به او اختصاص نخواهید داد.

 

مورینیو در ادامه گفت: " با توجه به همه این صحبت ها چه دلیلی دارد که او نام من را در کتابش قرار دهد. ماهیت کتاب زندگینامه این گونه است که شما موفقیت‌ها و سربلندی هایتان را به رخ همه بکشید پس باید ونگر را درک کرد که هیچ نامی از من نیاورده است."

 

 

 

 

حالا اما اظهارات جنجالی مورینیو با واکنش آرسن ونگر همراه بوده و او در این باره گفت: " اظهار نظر او هرگز باعث اذیت من نشد. فکر می‌کنم که این یک جنگ دائمی و ادامه‌دار است. حس می کنم با ژوزه مورینیو در مهد کودک هستم اما در عین حال این قسمتی از شخصیت اوست. البته من دو بار مقابل او پیروز شده ام. همچنین بازی های زیادی نیز به تساوی رسیده است. با این حال باید توجه کنید که این شما نیستید که به پیروزی می رسید بلکه این ما هستیم که برنده می‌شویم (اشاره به اثر کل تیم در پیروزی نه یک فرد یا مشخصا مربی). مربی فقط حاضر است تا بهترین بازی را از اعضای تیم بگیرد."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.