حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1714651/50 زمان: 13:52   1399/07/29 بازدید: 11,157

مرتساکر: اولویت اول اوزیل فعلاً فوتبال نیست

پر مرتساکر ستاره سابق آلمانی آرسنال می‌گوید دلیل افت اوزیل و بی مهری به او این بوده که تمرکز اوزیل از فوتبال به مسائل دیگر منحرف شده است.

به گزارش "ورزش سه"، پر مرتساکر ستاره آلمانی سابق آرسنال و هم تیمی سابق اوزیل می‌گوید علت افت اوزیل و بی مهری به او در این تیم این بوده که مسوت اوزیل تمرکز خود را از فوتبال به مسائل دیگر منحرف کرده و فوتبال دیگر اولویت او نیست.

 

 

اوزیل از زمان بازگشت فوتبال در دوران پساکرونا حتی یک دقیقه برای آرسنال به میدان نرفته و اخیراً نامش در فهرست توپچی ها برای لیگ اروپا دیده نمی شد.

 

مرتساکر در این باره گفت: " از زمانی که من با اوزیل همبازی بودم اتفاقات زیادی افتاده که همه آنها به بیرون از مستطیل سبز مربوط می‌شود. اوزیل ازدواج کرده و صاحب خانواده شده و شاید به همین علت است که تمرکزش دیگر روی فوتبال نیست".

 

 

ستاره آلمانی سابق آرسنال در ادامه گفت: " با اینحال من معتقدم مسوت هنوز خوشحال است و اگر به میدان برود از فوتبال بازی کردن لذت می‌برد. او تنها بازیکنی است که من با او در سه تیم همبازی بوده ام. برمن‌، آرسنال و تیم ملی آلمان. از اینکه مسوت الان در شرایطی به سر می‌برد که به آن اصلاً عادت ندارد واقعاً متاسفم".

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.