حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1714656/43 زمان: 14:06   1399/07/29 بازدید: 7,647

خیلی ها از حضورم در کمیته داوران خوشحال شدند

اصفهانیان: می‌خواستند فغانی را از لیست خارج کنند

فریدون اصفهانیان درباره دلیل بازگشتش به کمیته داوران فدراسیون فوتبال باوجود قانون منع به کارگیری بازنشستگان گفت: من که این کار را نمی‌کنم! تصمیم گیرنده اعضای هیات رئیسه هستند.

به گزارش"ورزش سه"، بازگشت فریدون اصفهانیان به کمیته داوران به عنوان سرپرست با توجه به بازنشستگی او بحث ها و نقدهایی را به وجود آورد. خود اصفهانیان در این رابطه گفت:"  فیفا و کنفدراسیون آسیا می‌گویند رئیس کمیته داوران باید عضو هیات رئیسه باشد. به خاطر همین هفت سال بودیم ولی مسائلی پیش آمد که استراحت کنیم! ما سرباز این مملکت هستیم و هرجا بخواهند خدمت می‌کنیم."


سرپرست کمیته داوران که با رادیو تهران گفت و گو می کرد درباره انتقادات مجلس و برخی پیشکسوتان از این موضوع گفت:" خیلی از پیشکسوتان و روسای کمیته‌های داوری سراسر کشور به من پیام دادند و اظهار خوشحالی کردند. نمی‌شود گفت پیام بد هم نداشتم ولی شاید آنها یک درصد بودند! مجلس هم اگر چیزی گفته آن موقع هم اعلام کرده بودم اگر حضورم در کمیته داوران کار اجرایی قلمداد می‌شود کناره گیری می‌کنم ولی بررسی‌ها انجام و مشخص شد مسئولیت من اجرایی نبوده است. ما از فدراسیون نه حقوق می‌گیریم نه اتاق داریم. ما اصلاً آنجا مستقر نیستیم و نهایتاً یک یا دو روز در ماه و هفته برای سیاست گذاری برویم. کار اجرایی را دپارتمان انجام می‌دهد."


اصفهانیان در خصوص قرار گرفتن نام علیرضا فغانی در لیست بین المللی داوری ایران تاکید کرد: "بعضی‌ها می‌گفتند نام فغانی از لیست خارج می‌شود در حالی که مهرماه سال گذشته نام او در لیست سال ۲۰۲۰ قرار گرفت."


سرپرست کمیته داوران در پاسخ به این سئوال که آیا نام فغانی بازهم در لیست داوران بین المللی ایران قرار می‌گیرد؟ تاکید کرد: کمیته داوران باید این را بررسی کند و هیات رئیسه فدراسیون تصمیم بگیرد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.