حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1715182/29 زمان: 16:30   1399/08/02 بازدید: 13,173

دیمیتار برباتوف:

تردید به زیدان و اخراج او حماقت است

از نظر دیمیتار برباتوف انتفادات اخیر از زین الدین زیدان تنها باعث تنش غیرضروری در رئال شده است.

به گزارش "ورزش سه"، پس از دو شکست خانگی متوالی برابر کادیز و شاختار، زین الدین زیدان در موقعیتی پیچیده و بی سابقه قرار گرفته است. رئال فردا باید به نوکمپ برود و برابر بارسا قرار بگیرد و یک شکست دیگر می تواند زیدان را در آستانه اخراج قرار دهد.

سرمربی فرانسوی با رئال به افتخارات زیادی دست پیدا کرده و تیم او مدافع عنوان قهرمانی لالیگاست ولی عدم جذب بازیکن جدید در تابستان و اعتماد عجیب زیزو به ستاره های قدیمی و پا به سن گذاشته، باعث شده رئال فصل جاری از فرم همیشگی خود به دور باشد. ادامه این روند بدون شک باعث برکناری زیزودخواهد شد.

 

 

 

 

دیمیتار برباتوف ستاره بلغاری سابق منچستریونایتد در مورد شایعات برکناری زیدان گفت:« تردید به زیدان و اخراج او حماقت است. چطور می توان گفت مربی مثل زیدان زیر فشار اخراج قرار دارد؟ چون دو بازی را باخته؟ قبلا این اتفاق در رئال رخ نداده است؟

رئالی ها عاشق زیدان هستند نه فقط به عنوان یک بازیکن اسطوره ای باشگاه که به عنوان سرمربی هم دوستش دارند. انتقادات فعلی از زیدان ایجاد یک تنش غیرضروری بیش نیست.»

 

 

 

 

مسی در ال کلاسیکو:« مهم نیست مسی فردا در ال کلاسیکو چه نمایشی خواهد داشت. او تحت هر شرایطی یکی از بهترین های تاریخ فوتبال است و این تغییر نخواهد کرد.»

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.