حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1715250/50 زمان: 09:20   1399/08/03 بازدید: 17,388

دفاع دوباره پپ از آگوئرو به خاطر رفتار با کمک‌داور زن

پپ گواردیولا از ستاره منچسترسیتی سرخیو آگوئرو در ارتباط با تنش ایجاد شده درباره رفتار او با کمک‌داور زن بازی سیتی- آرسنال حمایت کرد.

به گزارش "ورزش سه"، در جریان دیدار منچسترسیتی مقابل آرسنال حرکت سرخیو آگوئرو ستاره این تیم با ماسی الیس کمک داور زن مسابقه خبرساز شد و انتقادهای زیادی به این ستاره آرژانتینی وارد کرد. پپ گواردیولا سرمربی سیتی که همان موقع از بازیکن خود دفاع کرده بود حالا بار دیگر به حمایت از آگوئرو پرداخت.

 

 

رفتار گواردیولا موجی از انتقادها را برانگیخت و برای مثال آلن شیرر و یان رایت این حرکت را به شدت محکوم کرده و گری نویل حتی از آگوئرو خواست رسماً از ماسی الیس عذرخواهی کند.

 

گواردیولا که بلافاصله بعد از بازی هم از آگوئرو حمایت کرده بود حالا بار دیگر به دفاع از ستاره آرژانتینی خود پرداخت و گفت اگر ماسی الیس در همان زمان از آگوئرو ناراحت شده و این را به زبان می آورده ستاره آرژانتینی حتماً از او عذرخواهی می کرد.

 

 

گواردیولا در این باره گفت: " من در این باره با سرخیو صحبت نکرده ام ولی کاملاً مطمئنم که اگر آن داور ناراحت می شد سرخیو بدون هیچ مشکلی عذرخواهی می کرد. کسانی که از بیرون ماجرا را می بینند قضاوت می کنند ولی من نیت سرخیو را می دانم. حرکت دستهای او کاملاً عادی است و سرخیو بارها چه در زمین یا بیرون از زمین همین حرکت را با من انجام داده است".

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.