حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1715255/50 زمان: 09:55   1399/08/03 بازدید: 17,471

کلوپ: فوتبال است، علوم موشکی که نیست

یورگن کلوپ از استفاده از زوج گومز- ماتیپ به جای ویرژیل فن دایک در خط دفاعی حمایت کرده و گفت این دو در غیبت فن دایک می‌توانند وظایف دفاعی‌اش را انجام دهند.

به گزارش "ورزش سه"، یورگن کلوپ سرمربی لیورپول می‌گوید استفاده از زوج جو گومز و جوئل ماتیپ در مرکز خط دفاعی را در بازی‌های آینده امتحان خواهد کرد ولی معتقد است این دو می‌توانند جای خالی ویرژیل فن دایک مصدوم را پر کرده و وظایف دفاعی او را انجام دهند.

 

 

کلوپ که در دیدار اخیر لیورپول مقابل آژاکس در مرکز خط دفاعی خود از فابینیو و گومز استفاده کرده بود حالا به دنبال راه حلی بلندمدت برای حل مشکل پر کردن جای خالی یکی از بهترین مدافعین دنیا می گردد.

 

کلوپ در این باره گفت: " علت اینکه گومز و ماتیپ تا حالا بازی نکرده اند این است که ویرژیل در تمام بازی‌ها برای ما حضور داشت و اگر هم به دلیلی نبود یکی از این دو نفر مصدوم بود و امکان اینکه در کنار هم وارد زمین بشوند وجود نداشت. البته حضور دژان لوورن هم مهم بود و او تا زمانی که آمادگی کامل داشت برای ما به میدان می‌رفت. من این را نمی‌دانستم که گومز و ماتیپ تا حالا با هم بازی نکرده اند ولی هیچ شکی نیست که می‌توانند در خط دفاعی کنار هم باشند. همینطور که قبلاً هم درباره زوج فابینیو و گومز گفتم دو نفری که بخواهند در پست دفاع وسط بازی کنند باید به هم عادت کنند. در این خط هر چه ثبات بیشتر باشد بهتر است. این فوتبال است و یک شبه به علوم موشکی تبدیل نشده. ما می توانیم آنها را کنار هم تست کنیم و کمک شان کنیم. وضعیت از این قرار است".

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.