حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1715259/50 زمان: 10:32   1399/08/03 بازدید: 28,972

تنش جدید به زیدان در آستانه ال‌کلاسیکو

یک رادیوی اسپانیایی می‌گوید رئال مادرید بعد از دو شکست پیاپی اخیر با مائوریسیو پوچتینو تماس‌هایی برقرار کرده است.

به گزارش "ورزش سه"، درحالیکه دو شکست اخیر رئال مادرید در دو بازی پیاپی مقابل کادیز و شاختار دونتسک، سرمربی این تیم زین الدین زیدان را به شدت تحت فشار گذاشته در آستانه بازی بزرگ ال کلاسیکو که امروز برگزار می‌شود رادیو اوندا سرو در اسپانیا مدعی شد رئال بعد از این دو شکست تماس‌هایی با مائوریسیو پوچتینو برقرار کرده است.

 

 

بر اساس این گزارش‌، مدیریت باشگاه در تماس با پوچتینو از او خواسته برنامه‌ای جامع برای ارائه به باشگاه آماده کند تا در صورتیکه زیدان در نهایت از این تیم اخراج شد برنامه او به عنوان نامزد جدی سرمربی گری رئال بررسی شود.

 

این در حالی است که دیروز هم نشریه فرانسوی اکیپ مدعی شد مدیریت رئال به زین الدین زیدان دو مسابقه فرصت داده و اگر او در بازی ال کلاسیکو و سپس بازی مقابل مونشن گلادباخ در اروپا نتایج مد نظر را بدست نیاورد به احتمال زیاد اخراج خواهد شد.

 

 

پوچتینو از نوامبر 2019 که از تاتنهام اخراج شد تا کنون بدون تیم است. این مربی آرژانتینی از سوی بسیاری از ناظرین به عنوان یکی از بهترین مربیان حال حاضر دنیا شناخته می‌شود و با توجه به بدون تیم بودن او طبیعی است که هر گاه تیم بزرگی با وضعیتی دشوار مواجه شود نام او به عنوان نامزد سرمربی گری آن تیم مطرح شود.

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.