حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1715611/50 زمان: 11:40   1399/08/05 بازدید: 17,427

مورینیو: این تاتنهام با آن رئال قابل مقایسه نیست

ژوزه مورینیو سرمربی تاتنهام مقایسه تیم او با رئال مادریدی که در فصل 201-2012 هدایتش را بر عهده داشت نادرست دانست.

به گزارش "ورزش سه"، ژوزه مورینیو سرمربی تاتنهام در پاسخ به خبرنگارانی که تاتنهام امروز را با رئالی مادریدی که مورینیو در فصل 2011-2012 هدایتش را بر عهده داشت مقایسه می کردند این مقایسه را نادرست خواند و گفت بین این دو تیم تفاوت زیادی وجود دارد.

 

 

در آن فصل رئال مادرید با هدایت مورینیو با اقتدار کامل در لالیگا به قهرمانی رسید. رئال مادریدی که ستاره های بزرگ زیادی در اختیار داشت. درخشش تاتنهام در فصل جاری و به خصوص گلهای زیادی که شاگردان مورینیو در لیگ برتر زده اند باعث شده عده زیادی این تاتنهام را با آن رئال مقایسه کنند.

 

 

اما مورینیو مقایسه دو تیم را نادرست دانست و در پاسخ به خبرنگاران گفت: " نه این دو تیم متفاوت هستند. من در رئال مادرید بازیکنان تهاجمی خیلی خیلی فوق العاده ای داشتم و ما موفق شدیم تیم خاص و ویژه ای بسازیم. البته باید صادق باشم و اعتراف کنم من در تاتنهام هم بازیکنان تهاجمی خوب زیادی دارم ولی ما باید کاری کنیم تیم به ثبات برسد".

 

مورینیو در ادامه گفت: " مساله اصلی تفاوت دو تیم است نه افراد. ما باید در کنار بازی تهاجمی بتوانیم تیم را طوری سازماندهی کنیم که در دفاع هم متوازن عمل کند و به حریف فضا ندهد. ما در فاز دفاعی نیاز به تغییراتی جزئی داریم".

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.