حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1715656/29 زمان: 16:20   1399/08/05 بازدید: 15,582

گزارش؛

شکست PSG در مذاکرات تمدید با کیلیان امباپه

نشریه اکیپ از نخستین شکست باشگاه پی اس جی در تمدید با کیلیان امباپه خبر داد.

به گزارش "ورزش سه"، سران پی اس جی تردید ندارند که تمدید با کیلیان امباپه در اولویت قرار دارد و حتی تمدید با نیمار در پله ای پایین تر قرار می گیرد. طبق ادعای نشریه اکیپ، اخیرا پیشنهادی به امباپه ارائه شده که با پاسخ منفی بازیکن روبرو شد.

 

 

 

 

لئوناردو مدیر ورزشی برزیلی پی اس جی از سوی سران باشگاه موظف شده تا امباپه را هر طور شده به تمدید متقاعد کند. پی اس جی می داند که امباپه سودای پیوستن به رئال را دارد ولی قصد دارد با مطرح کردن پروژه های جاه طلبانه اش، چند سال بیشتر او را در باشگاه حفظ کند. دور نخست مذاکرات تمدید اما به بن بست خورده و امباپه اعلام کرده است که فعلا به تمدید فکر نمی کند و تمرکزش روی بازی های این فصل و زدن گل های بیشتر برای پی اس جی است.

 

 

 

 

از قرارداد این بازیکن با باشگاه پاریسی تنها یک سال و نیم باقیمانده و ژوئن 2022 او بازیکن آزاد خواهد بود. طبق این گزارش، خانواده امباپه تمایل به ادامه همکاری او با پی اس جی دارند ولی امباپه تنها به رئال مادرید فکر می کند. پی اس جی اما خوشبین است که در فاصله باقیمانده تا پایان قرارداد امباپه، در نهایت بتواند رضایت او برای تمدید را جلب کند. الخلیفی مدیر باشگاه در مورد امباپه پا پس نخواهد کشید

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.