حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1715819/50 زمان: 12:20   1399/08/06 بازدید: 12,762

گری نویل

هر تیمی در دنیا آرزو دارد سون بازیکنش باشد

بعد از پیروزی 1-0 تاتنهام بر برنلی با گل سون هیونگ مین، گری نویل با ستایش از ستاره کره‌ای می گوید هر تیمی در دنیا آرزو دارد سون را در اختیار داشته باشد.

به گزارش "ورزش سه"، بعد از درخشش دوباره سون هیونگ مین ستاره کرهای تاتنهام در دیدار دیروز این تیم مقابل برنلی و به ثمر رساندن تک گل بازی، گری نویل به ستایش از این ستاره کره ای پرداخت. نویل او را به شدت قدر نادیده دانست و گفت هر تیمی در دنیا آرزو دارد او را در اختیار داشته باشد.

 

 

سون تا اینجا در فصل جاری در هشت بازی برای تاتنهام 9 گل به ثمر رسانده و 4 پاس گل داده تا فصل را درخشان آغاز کند. ستاره کره ای با هری کین کاپیتان تاتنهام یک زوج رویایی تشکیل دادند و تاتنهام با تکیه بر آنها امیدوار است بتواند این فصل به موفقیت‌های بزرگ دست پیدا کند.

 

 

گری نویل در پایان بازی درباره درخشش سون گفت: " سون به نظر من به شدت قدر نادیده است و به اندازه دیگر بازیکنان بزرگ لیگ برتر کسی به او توجه نمی‌کند. ما مدام درباره استرلینگ، مانه و صلاح صحبت می‌کنیم ولی ستاره کرهای تاتنهام دقیقاً در سطح آنهاست. اگر سون در سیتی یا لیورپول بازی می کرد خیلی بیشتر از او حرف می زدیم".

 

نویل در ادامه گفت: " اگر اشتباه نکنم هفته گذشته از ژوزه مورینیو پرسیدند که به نظرش سون چه زمانی به ستاره ای در کلاس جهانی تبدیل می شود و او در جواب گفت سون همین حالا در آن سطح است. کین و سون در کنار هم درخشاناند، به نظر من هر تیمی در دنیا آرزو دارد سون را در ترکیب خود داشته باشد".

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.