حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1716158/43 زمان: 09:26   1399/08/08 بازدید: 52,027

شاگرد سابق منصوریان به تراکتور پیوست(عکس)

هافبک سابق تیم ذوب آهن بعد از جدایی از این تیم با عقد قرارداد رسمی به تراکتور پیوست تا این فصل را زیرنظر علیرضا منصوریان کار کند.

به گزارش"ورزش سه" حمیدبوحمدان هافبک دفاعی سه فصل گذشته ذوب آهن که سابقه بازی در نفت تهران و نفت مسجدسلیمان را هم در کارنامه اش دارد چند روز قبل به سختی توانست برای جدایی با ذوب آهن به توافق برسد. رحمان رضایی سرمربی ذوب آهن گفته بود که قصد دارد در صورت جدایی این بازیکن او را با یک بازیکن عوض کند، اتفاقی که برای ذوبی ها نیفتاد  و بوحمدان  به طور رسمی به تراکتور پیوست.

 

 

 


بوحمدان 31 ساله یک هافبک دفاعی اهل دزفول است که فوتبالش را از نفت مسجدسلیمان شروع و سپس به نفت تهران پیوست. او در تیم های نفت و ذوب آهن سابقه کار با علیرضا منصوریان سرمربی این فصل  تراکتور را دارد. تراکتور در حال حاضر اکبر ایمانی در پست هافبک دفاعی و البته بازیکنانی مثل مسعود شجاعی و احسان حاج صفی را نیز در اختیار دارد که بارها در تراکتور و تیم ملی بازی در این پست را تجربه کرده اند.


شاید منصوریان با جذب بوحمدان قصد دارد با استفاده از دو هافبک دفاعی متخصص ، آزادی عمل بیشتری را برای سه کاپیتان باتجربه تیم ملی در سال های اخیر در روش بازی اش به وجود بیاورد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.