حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1716292/50 زمان: 22:47   1399/08/08 بازدید: 32,747

مرثیه مانچینی برای ستاره نابود شده فوتبال ایتالیا

روبرتو مانچینی سرمربی تیم ملی ایتالیا می‌گوید از وضعیت فعلی ماریو بالوتلی متاسف است و اعتقاد دارد او باید برای تیم ملی کشورش بازی کند.

به گزارش "ورزش سه"، روبرتو مانچینی سرمربی تیم ملی ایتالیا می‌گوید از اینکه می بیند ماریو بالوتلی که روزی پسر طلایی فوتبال ایتالیا بوده حالا به عنوان ستاره‌ای صرفاً جنجالی از فوتبال کنار رفته ناراحت بوده و معتقد است او باید با پیراهن تیم ملی کشورش بازی کند.

 

 

مانچینی با بالوتلی سابقه ای طولانی دارد و زمانی که هدایت اینتر را در دست داشت بالوتلی 17ساله را اولین بار در سری آ به میدان فرستاد. بالوتلی سپس در 20سالگی به تیم ملی ایتالیا وارد شد و در زمان مربی گری مانچینی در منچسترسیتی به همراه او به انگلیس رفت. بالوتلی اما در سالهای بعد در مرکز تنشهای زیاد قرار گرفت و حالا در سی سالگی بدون باشگاه مانده است.

 

 

مانچینی در این باره گفت: " از اینکه بالوتلی را در این شرایط می بینم خیلی متاسفم. او در سی سالگی الان باید در اوج پختگی تکنیکی و در قله فوتبالش باشد و به عنوان یک بازیکن خیلی مفید به تیم ملی کشورش خدمت کند. من ماریو را دوست دارم و همیشه امیدوارم اتفاق خوبی برایش بیفتد".

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.