حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1716402/39 زمان: 15:55   1399/08/09 بازدید: 27,276

نظری: امیدوارم این پول سریع‌تر به حساب شفر بنشیند

بازشدن پنجره استقلال در گروی 50 هزار دلار

بر اساس ادعای سخنگوی هیات مدیره استقلال باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی این تیم در گروی 50 هزار دلار است.

به گزارش "ورزش سه"، مدیران باشگاه استقلال طی روزهای گذشته تلاش زیادی انجام دادند تا در حدود 800 هزار دلار بدهی های خود به وینفرد شفر، باشگاه پاختاکور ازبکستان و سرور جپاروف را پرداخت کنند تا پنجره نقل وانتقالاتی شان باز شود.


با تلاش اعضای هیات مدیره و تامین منابع مالی این پول ها به صورت جداگانه به حساب‌های خارجی واریز شده و به زودی پنجره نقل و انتقالاتی باز می‌شود. مساله مهم اما این است که پنجره استقلال تا زمانی که پول به صورت کامل به حساب شفر ننشیند باز نخواهد شد. به همین خاطر مدیران استقلال همچنان در تلاشند تا با توجه به شرایط تحریمی پول شفر به حسابش بنشیند.


حجت نظری، عضو هیات مدیره استقلال در این خصوص گفت: «توانستیم تمام مبلغی را که باید به شفر پرداخت می‌کردیم، بپردازیم. مبلغ بسیار کوچکی را تائیدیه نداریم. 592 هزار دلار به حساب او پرداخت شده و حدود 50 هزار دلار هنوز به حساب شفر ننشسته است.» 


استقلالی‌ها برای پرداخت پول به شفر به واسطه چند بانک در کشورهای مختلف این پول را واریز می‌کنند و به همین خاطر طلب شفر به صورت یکجا به حساب او نمی‌رود. از این رو آبی ها منتظرند 50 هزار دلار باقیمانده نیز به حساب شفر بنشیند تا پنجره نقل و انتقالاتی شان از سوی فیفا باز شود و بتوانند قراردادهای جدید را ثبت کنند.


نظری همچنین درباره سایر بدهی های استقلال نیز تاکید کرد: «بدهی پاختاکور کامل پرداخت شده، تاییدیه جباروف هم چند روز پیش رسید. خوشبختانه تمامی بدهی‌های خارجی پرداخت شده است. 27 هزار دلار به بدهی شفر باید اضافه کنیم که جریمه فیفاست و پرداخت شده است. امیدواریم مبلغ باقی‌مانده در حساب شفر بنشیند.»

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.