کد خبر : 1716499 | 10 آبان 1399 ساعت 09:25 | 8K بازدید | 0 دیدگاه

جای ملوان در لیگ برتر خالی است

معبودی: از بازی سپاهان سلامت بیرون آمدیم 

مدافع سابق ملوان حالا در چرخش روزگار سر از اراک و تیم آلومینیوم درآورده است. او با امید بسیار و خوشبین منتظر شروع لیگ است بخصوص که تیم او دیروز با سپاهان به نتیجه مساوی رسید.

معبودی: از بازی سپاهان سلامت بیرون آمدیم 

به گزارش ورزش سه، عزیز معبودی در خصوص بازی دوستانه آلومینیوم با سپاهان گفت: به نظرم این بازی خیلی مهم بود .سپاهان برای قهرمانی بسته شده و محکی برای تیم ما بود که عیب هایمان را پیدا کنیم . ما جوان‌هایی در تیم داریم که برای اولین بار بازیکنان  سپاهان یا حتی  نقش جهان را می بینند و این بازی از چند جهت برای ما خوب بود . هیچ تیمی دنبال  نتیجه نبود و هر دو تیم دنبال برطرف کردن عیب های  خود بودند. خدا را شکر دو تیم از این بازی سالم و سلامت بیرون آمدیم و از همه مهمتر کادرفنی هم به هدف هایی که داشتند رسیدند.


او در مورد تقابل با نساجی در اولین مسابقه لیگ برتر ادامه داد: نساجی یک تیم  ریشه دار و از تیم های  پر طرفدار کشور  و همچنین تنها نماینده شمال کشور است . انشالله هر چه زودتر تیم  دوست داشتنی ملوان هم به لیگ برتر بیاید که جایش خیلی خالی است. به نظر من هیچ بازی ای  آسان نیست به خصوص برای تیم آلومینیوم که یک تیم نوپا در  لیگ برتر است و باید استارت  خوبی داشته باشیم. نه تنها برای من بلکه برای هر تیمی استارت بازی ها خیلی مهم است ولی ما در زمین خودمان بازی می کنیم  و به امید خدا و با همت بچه ها روز سختی را برای نساجی رقم بزنیم.


این بازیکن در خصوص اینکه آیا به تعویق افتادن بازی‌ها به تیمشان کمک می‌کند یا خیر گفت: بله این موضوع به ما کمک کرد که تیم بهتر شکل بگیرد چون تیم ما نسبت به  تیم‌های دیگر دیرتر شروع کرده بود.
معبودی در پایان در خصوص اینکه آیا شناخت او و مربی تیم یعنی  رسول خطیبی از همدیگر کمک حالش است  یا خیر افزود: کسی که چند سال با یک  مربی کار می‌کند هم اخلاقی و هم تاکتیکی از هم آشنایی دارند و  نسبت به بازیکنی که تازه اولین بار است با هم  کار می‌کنند بیشتر  وقت می‌برد تا  همدیگر را بشناسند ولی من به  تفکرات آقای خطیبی آشنایی دارم.

دیدگاهها