کد خبر: 1717810/50 زمان: 12:02   1399/08/17 بازدید: 6,484

ادرسون: پیکفورد عمداً فن‌دایک را مصدوم نکرد

ادرسون سنگربان منچسترسیتی با دفاع از همتای اورتونی‌اش جردن پیکفورد می‌گوید آنچه در ماجرای فن‌دایک و پیکفورد اتفاق افتاده ممکن است برای هر فوتبالیستی پیش بیاید.

به گزارش "ورزش سه"، ادرسون، دروازه‌بان برزیلی منچسترسیتی با اشاره به مصدومیت شدید ویرژیل فن‌دایک ستاره لیورپول بعد از تکل خشنی که جردن پیکفورد سنگربان اورتون روی پای او رفت و باعث پاره شدن رباط صلیبی او شد و فن دایک را احتمالاً تا پایان فصل از میادین دور نگه خواهد داشت، گفت با وجود تاسف از مصدومیت فن‌دایک از پیکفورد حمایت می‌کند چرا که چنین اتفاقی ممکن است برای هر فوتبالیستی بیفتد.

 

ادرسون معتقد است پیکفورد قصد و نیتی برای مصدوم کردن فن دایک نداشته. پیکفورد بعد از آن ماجرا از فن دایک عذرخواهی کرد و گفت کوچکترین قصدی برای مصدوم کردن عمدی او نداشته است.

 

 

ادرسون در آستانه بازی فردای تیمش منچسترسیتی مقابل لیورپول گفت: " قبل از هر چیز باید بگویم به نظرم هیچ بازیکنی وقتی قدم به زمین می گذارد قصد و نیتش این نیست که بازیکنان حریف را مصدوم کند. ولی گاهی در جریان بازی برای تصمیم‌گیری شما تنها کسری از ثانیه زمان دارید".

 

 

سنگربان برزیلی سیتی در ادامه گفت: " متاسفانه جردن پیکفورد در آن صحنه برخورد شدیدی با ویرژیل فن دایک داشت که نتیجه اش مصدومیت شدید او بود. این هم بخشی از فوتبال است و گاهی از این اتفاق ها می افتد. این اتفاقی است که ممکن است برای هر کدام از ما رخ دهد. به نظر من قصد پیکفورد این نبوده که فن دایک را مجروح کند و باعث آسیب دیدن او شود".

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.