کد خبر: 1718323/42 زمان: 20:05   1399/08/19 بازدید: 19,210

راه حل یوواخیم لوو برای بازگشت مغضوبین به آلمان!

یوواخیم لوو، سرمربی ژرمن ها فعلا برنامه ای برای بازگشت سه ستاره مغضوب خود ندارد.

به گزارش "ورزش سه"، نتایج ضعف تیم ملی آلمان در جام جهانی 2018 باعث ایجاد تغییرات بزرگی در ترکیب این تیم شده و یوواخیم لوو دست به جوانگرایی زده است. این تصمیم باعث شد دیگر شاهد حضور بازیکنانی چون ژروم بواتنگ، مت هوملس و توماس مولر در اردوی مانشافت نباشیم. عملکرد خوب این سه بازیکن در یک سال اخیر به خصوص توماس مولر، باعث شده بسیاری خواهان بازگشت دوباره آنها به ترکیب تیم ملی آلمان باشند، اما یوواخیم لوو بازگشت به گذشته را رد کرده و این تصمیم را تنها منوط به رقم خوردن اتفاقات غیرمنتظره دانست.

 

 

یوواخیم لوو گفت: "ما در گذشته تصمیم گرفته ایم دیگر روی بازگشت این بازیکنان به تیم ملی آلمان حساب باز نکنیم و حالا نیز چیزی نسبت به آن مقطع تغییر نکرده است. ما نمی توانیم دوباره به گذشته بازگردیم و به همین دلیل بازگشت این سه بازیکن به اردوی تیم ملی آلمان منتفی است.

 

البته هم بواتنگ، هم مولر و هم مت هوملس همگی بازیکنانی خوب و در کلاس جهانی هستند و عملکرد مناسبی داشته اند. اما اگر سال آینده و به دلیل عدم موفقیت بازیکنان اصلی حاضر در تیم وضعیت جدیدی در ترکیب تیم ملی آلمان حاصل شود و به عنوان مثال برخی از بازیکنان کلیدی ما قادر به بازی کردن نباشند، من موقعیت را دوباره ارزیابی کرده و آنگاه به سناریوهای جایگزین فکر می کنم."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.