کد خبر: 1718391/56 زمان: 11:34   1399/08/20 بازدید: 36,026

حمایت علی کریمی از فغانی (عکس)

اسطوره فوتبال ایران نیز به خط خوردن نام فغانی از فهرست داوران الیت واکنش نشان داد.

به گزارش "ورزش سه"، علیرضا فغانی از لیست داوران الیت ایران برای حضور در جام جهانی 2022 خط خورد که این اتفاق باعث واکنش های فراوانی در میان اهالی فوتبال و حتی خود پیشکسوتان داوری نیز شد.
آنگونه که کمیته داوران اعلام کرده، فغانی به دلیل اینکه در طی دو سال گذشته رقابتی را در لیگ برتر ایران قضاوت نکرده، از لیست داوران ایران برای حضور در جام جهانی خط خورده که این اقدام کمیته داوران مطابق با قوانین فیفا و AFC بوده است. 


اما علیرضا فغانی شب گذشته در مصاحبه با برنامه فوتبال برتر اعلام کرد که این مسئله به هیچ وجه صحت ندارد و فیفا در پاسخ به استعلام کمیته داوران فدراسیون فوتبال ایران اعلام کرده که فغانی در لیگ درجه یک استرالیا سوت زده و از طرفی او در دو هفته ابتدایی لیگ نوزدهم و در لیگ هجدهم در ایران بازی های زیادی را سوت زده و مشکلی برای حضور در لیست داوران الیت ایران ندارد.
مسئله خط خوردن علیرضا فغانی از لیست داوران الیت ایران، باعث بروز واکنش های زیادی شد که اغلب به انتقاد از این تصمیم کمیته داوران پرداخته اند. علی کریمی اسطوره فوتبال ایران و مرد سال فوتبال آسیا در سال 2004 نیز در صفحه شخصی خود به حمایت از فغانی پرداخت.


کریمی با منتشر کردن عکسی از علیرضا فغانی به حذف نام وی از لیست داوران ایرانی واکنش نشان داد و نوشت:
«این روزها 
دویدن سهم کسانى ست که نمیرسند 
و رسیدن حق کسانى ست که نمى دَوند!»
تاکنون کمیته داوران درخصوص علت این تصمیم خود و حذف نام علیرضا فغانی از لیست داوران الیت ایرانی واکنشی نشان نداده است.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.