حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1720200/44 زمان: 16:47   1399/08/30 بازدید: 13,725

حسن-کامران؛ به امید دبل طلایی جویبار

دو آزادکار اعزامی ایران به جام جهانی کشتی انفرادی اهل جویبار هستند و امید به کسب مدال طلا دارند.

به گزارش "ورزش‌سه"،‌ فدراسیون کشتی بعد از کش‌وقوس‌های فراوان تصمیم گرفته فقط 4 کشتی‌گیر را راهی مسابقات صربستان کند. در کشتی آزاد حسن یزدانی و کامران قاسمپور به همراه غلامرضا محمدی به بلگراد می روند تا در تورنمنتی که جایگزین مسابقات جهانی شده، شرکت کنند.

 

 

 

 


فدراسیون گویا تصمیم داشته با این انتخاب ها نفراتی که از شانس بالایی برای قهرمانی برخوردارند را اعزام کند تا جوایز نقدی سهم کشتی‌گیران ایرانی شود. 300 هزار فرانک جایزه برای این مساباقت در نظر گرفته شده است که مشخص نیست سهم قهرمان هر وزن چقدر خواهد بود. 


نکته جالب درباره ترکیب دو نفرت تیم ملی کشتی آزاد ایران حضور حسن یزدانی و کامران قاسمپور در دو وزن 86 و 92 کیلوگرم است. یزدانی که در سال های اخیر پای ثابت تیم ملی در مسابقات جهانی بوده و قاسمپور هم به خاطر هم وزن بودن با او پشت خط مانده، اما این بار کامران به یک وزن بالاتر رفت و در انتخابی هم اول شد. او می خواهد از فرصتی که برای اولین بار نصیبش شده، به خوبی استفاده کند. 

 

 

 


حالا این دو کشتی‌گیر جویباری تقریبا هم وزن که رابطه خوبی هم باهم دارند، می‌توانند زوج طلایی ایران در مسابقات صربستان باشند. در صورتی که یزدانی و قاسمپور با دو مدال طلا از صربستان بازگردند، رکورد صددرصدی را از یک شهر کوچک در استان مازندران برای کشتی ایران ثبت می کنند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.