حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1720273/43 زمان: 20:13   1399/08/30 بازدید: 33,853

فولاد - استقلال به روایت آمار (عکس)

در روزی که دو تیم فولاد و استقلال بازی پایاپای را به نمایش گذاشتند، اما این شاگردان نکونام بودند که 3 امتیاز دیدار را کسب کردند.

به گزارش "ورزش سه"، استقلال خیلی زود و در دومین هفته لیگ برتر شکست را تجربه کرد تا شاگردان فکری به معضلی که 9 سال است استقلال دست به گریبانش است، دچار شود. یعنی شکست در هفته های ابتدایی لیگ.


استقلال در دیدار امروز در برابر فولاد 49 درصد مالک توپ را در اختیار داشت و شاگردان نکونام نیز 51 درصد از توپ و زمین را در اختیار داشتند.

 


هر دو تیم در این مسابقه 6 بار به سمت دروازه یکدیگر شوت زنی کردند که تعداد شوت های درون چارچوب دو تیم نیز برابر بود و استقلال و فولاد آمار 3 شوت درون چارچوب داشتند.


تعداد پاس های دو تیم نیز خیلی به یکدیگر نزدیک بود. شاگردان فکری در این دیدار 334 بار به همدیگر پاس دادند و این آمار در نزد شاگردان نکونام، 340 پاس بود. البته آمار پاس صحیح فولاد بالاتر بود. آنها 253 پاس موفق با دقت 74 درصدی داشتند در حالیکه استقلال 241 پاس موفق با آمار دقت 72 درصدی به ثبت رساندند.


آبی پوشان در این دیدار 2 شانس گلزنی داشتند ولی فولاد با خلق 3 شانس گلزنی، توانست این بازی را ببرد. فولاد 4 بار به روی دروازه استقلال کرنر ارسال کرد و کرنرهای استقلال عدد 3 را نشان می دهد.

 


استقلالی ها در این بازی روی هوا بهتر عمل کردند و 24 نبرد هوایی موفق داشتند ولی فولادی ها 17 بار روی هوا پیروز بودند. در این بازی خشن، زاهدی فر 8 کارت زرد نیز به بازیکنان دو تیم نشان داد که سهم فولادی ها 5 کارت بود.


اما فرشاد احمدزاده مرد اول این میدان بود. او در بازی برابر استقلال علاوه بر گلی که زد، یک شوت کات دار و فنی هم به سمت دروازه حسینی زد که با بدشانسی به بیرون رفت. 81 درصد از پاس های او سالم بودند. احمدزاده 3 بار بازیکنان استقلال را دریبل زد و 4 عملکرد دفاعی موفق داشت.

 


هر چند بازیکنان استقلال 2 بار روی احمدزاده خطا کردند ولی این بازیکن خودش نیز 2 بار مرتکب خطا شد و یک کارت زرد گرفت و با کسب نمره 8.4 به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.