حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1720360/43 زمان: 12:56   1399/09/01 بازدید: 4,075

نساجی می خواهد پدیده لیگ برتر باشد

میرزازاد: داور نگذاشت کلین شیت کنم

نساجی در دومین هفته لیگ برتر تنها یک قدم تا شش امتیازی شدن فاصله داشت اما گل تراکتور در نهایت باعث شد تا یک امتیاز به نساجی برسد.

به گزارش"ورزش سه" نساجی بعد از برد در اولین بازی ، در هفته دوم به مصاف تراکتور رفت و به کسب سه امتیاز این بازی نزدیک شد اما در نهایت بازی با مساوی به پایان رسید. نیما میرزازاد دروازه بان تیم نساجی درباره این بازی گفت:" بازی را خوب شروع کردیم و تا دقیقه 70-80 سوار بر بازی بودیم. موقعیت های خیلی خوبی به وجود آوردیم اما متاسفانه یک گل آفساید خوردیم."


او افزود:" اگر داور آن اشتباه را نمی کرد با برد از زمین بیرون می آمدیم.در آن صحنه اشکان دژاگه در آفساید بود اما دیگر آفساید را نگرفتند و گذشت."


دروازه بان نساجی درباره شرایط این تیم در لیگ بیستم گفت:" با آمدن آقای فاضلی تیممان شرایط خوبی پیدا کرد. تمرینات مستمری داشتیم و  روی نقاط ضعف کار کردیم.به قول آقای  فاضلی نساجی می تواند پدیده لیگ باشد. امیدوارم امسال به این مهم دست پیدا کنیم و هم پدیده لیگ باشیم و هم نگاهی به بالای جدول داشته باشیم."


میرزازاد که در دو بازی یک گل خورده است در این باره گفت:" عملکرد خودم در این دو هفته خوب بوده اما بازی های مهم تری پیش رو داریم. خودم هدف های بزرگی دارم و امیدوارم همین روند را ادامه بدهم تا به هدفم برسم." او اضافه کرد:"ما بازی به بازی فکر می کنیم. وظیفه من این است گل نخورم. بازی با تراکتور برای ما  تمام شد و به بازی بعدی فکر می کنم."


او همچنین گفت:"شکل تیمی ما خوب بود و تراکتور موقعیت زیادی نداشت. بچه ها در بازی دفاعی عالی بودند. اگر اشتباه داور نبود می توانستیم این بازی را هم بدون گل خورده تمام کنیم."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.