حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1720473/43 زمان: 19:36   1399/09/01 بازدید: 14,051

در دوقدمی صحنه برخورد با کنعانی زادگان بودم

گروسیان: پنالتی پرسپولیس پنالتی نبود

دروازه بان صنعت نفت آبادان در اولین نمایش این فصلش شب خوبی را برابر پرسپولیس به نمایش گذاشت و تا آستانه خلق یک کلین شیت هم پیش رفت.

به گزارش"ورزش سه" فرزین گروسیان بعد از نمایش خوبش در فصل گذشته در لیگ یک و استقلال خوزستان امسال به صنعت نفت آبادان پیوست و اولین بازی اش با لباس این تیم در این فصل را برابر مدافع عنوان قهرمانی انجام داد.


گروسیان در این بازی یکی از بهترین های تیمش بود و در چند نوبت فرصت های خوبی را از بازیکنان پرسپولیس گرفت. اوج کار او شاید در همان نیمه اول بود که شوت خطرناک سیامک نعمتی را با دو دست رد کرد.


گروسیان اما در آخرین دقایق نیمه اول و از روی نقطه پنالتی دروازه اش باز شد آن هم در حالی که جهت ضربه سیامک نعمتی را تشخیص داده بود اما ضربه هافبک پرسپولیس آنقدر محکم بود که دروازه بان صنعت نفت به آن نرسید. گروسیان در پایان بازی گفت:" بازی خوبی بود و نفت نمایش خوبی داشت. می توانستیم حداقل یک امتیاز را بگیریم که متاسفانه این اتفاق نیفتاد."


او درباره گل پرسپولیس هم گفت:" به نظر من این صحنه پنالتی نبود. من در آن زمان در دوقدمی صحنه بودم و دیدم که اصلا خطایی اتفاق نیفتاد. با اینحال به نظر داور احترام می گذاریم و امیدوارم در بازی های آینده شاهد سوت هایی که به ضرر نفت آبادان زده می شود نباشیم."


دروازه بان صنعت نفت همچنین در ارتباط با چمن ورزشگاه گفت:" خب هوا بارانی بوده و چمن خیس بود. البته چمن را قبل از بازی با پلاستیک پوشانده بودندبا این حال چمن کمی بلند بود و این کار را سخت کرده بود."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.