حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1720659/44 زمان: 15:08   1399/09/02 بازدید: 5,025

انتقال امیر غفور به ورونا هم منتفی شد

شماره 10 تیم ملی به امید نیم فصل دوم

پرونده انتقال پشت خط زن تیم ملی والیبال ایران به تیم ورونای ایتالیا هم بدون نتیجه بسته شد.

به گزارش "ورزش سه"، امیر غفور که سال گذشته با وجود انتقال به تیم لوبه ایتالیا با بدشانسی و به خاطر مصدومیت نتوانست بازی های زیادی را برای این تیم انجام دهد، با شیوع ویروس کرونا کار خود را در این تیم به پایان رساند.


پشت خط زن تیم ملی والیبال ایران برای فصل جدید هم پیشنهاداتی از داخل و خارج داشت، اما به هیچ کدام از آن ها پاسخ مثبت نداد تا همچنان بدون تیم باشد.


طی روزهای اخیر با جدایی استفان بویر، پشت خط زن فرانسوی از باشگاه ورونای ایتالیا، گزینه‌هایی برای جانشینی او مطرح شد که نام امیر غفور هم در آن‌ها دیده می شد.


با اینکه علاقه مندان به والیبال در ایران امیدوار بودند بعد از سیدمحمد موسوی، امیر غفور هم بتواند راهی سری آ شود، ورونا با مادس جنسن دانمارکی به توافق رسیده تا بدین ترتیب پرونده حضور شماره 10 تیم ملی ایران در سری آ بسته شود.


امیر خوش‌خبر، سرپرست تیم ملی که با غفور در ارتباط است، در آخرین مصاحبه خود اعلام کرده این بازیکن ملی پوش خودش را برای حضور در نیم فصل دوم آماده می کند، اما اینکه غفور قصد دارد در لیگ ایران به کارش ادامه دهد یا در سال المپیک اصرار دارد که لژیونر بماند، هنوز مشخص نیست.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.