حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1720677/56 زمان: 16:23   1399/09/02 بازدید: 23,296

با کسی که فیلم را منتشر کرده باید برخورد کرد

نیکبخت: نمی شود بعد از 2 بازی سرمربی را عوض کرد

پیشکسوت تیم استقلال مدعی است بازیکنان باید روحیه خودشان را نبازند و بدانند هنوز چیزی از دست نرفته است.

به گزارش "ورزش سه"، استقلال در دیدار مقابل فولاد بازی را واگذار کرد و پس از این مسابقه، حواشی زیادی پیرامون این تیم به وجود آمد. علیرضا واحدی نیکبخت پیشکسوت استقلال مدعی است در صورتی که این حواشی از دور و بر استقلال جمع شود، آنها مدعی اصلی قهرمانی خواهند بود.


نیکبخت در مورد حواشی پیش آمده در استقلال پس از دیدار مقابل فولاد گفت: این بازی که من دیدم، بیشتر جنگ روانی بود و اینکه مربیان از ابتدای بازی با یک جنگ روانی وارد زمین شدند. بخاطر حساسیت بازی و اینکه افراد روی نیمکت دو تیم استقلالی بودند، این کار را سخت کرد. به نظر من حواشی که به وجود آمد، قشنگ نبود.


وی در مورد عملکرد محمود فکری و حاشیه های پیش آمده و اینکه گفته می شود ممکن است او از استقلال جدا شود گفت: مگر می شود بعد از 2 بازی مربی تیم را عوض کرد؟ کسی که این فیلم را منتشر کرده است، باید بیشتر مجازات شود. در حریم شخصی مربی که عصبانی بوده است حرفی زده و نباید این اتفاق رخ می داد.


بازیکن سابق استقلال در مورد دیاباته و اتفاقات رخ داده میان او و فکری گفت: دیاباته بازیکن خوبی است. بعید می دانم که او وارد حاشیه شود و امیدوارم این اتفاق رخ ندهد. او نشان داده بازیکن خوبی است.


وی درباره انتقادات مطرح شده از فرشید باقری نیز گفت: زمانی که تیم بازی را می بازد، هر بازیکنی به یک طریقی مقصر شناخته می شود. فرشید باقری نیز از این قاعده مستثنی نیست. امیدوارم بازیکنان بتوانند به خودشان بیایند و بدانند هنوز چیزی از دست نرفته است. این بازیکنان باید بدانند پیراهن چه تیمی را بر تن کرده اند و اگر زودتر این حواشی جمع شود، به نفع استقلال است.

 


نیکبخت درخصوص عملکرد استقلال با فکری پس از پایان هفته دوم گفت: نمی شود بعد از 2 بازی در مورد عملکرد تیم نظر داد و یا روی آن حساب باز کرد. ولی به نظرم می توان به این تیم امیدوار بود.
نیکبخت درباره عدم دعوت از وریا غفوری به تیم ملی گفت: این سوال را باید از سرمربی تیم ملی پرسید. چرا که وریا هم برای استقلال خوب بازی می کند و گل هم می زند. باید دید تفکرات مربی تیم ملی چگونه است که او را دعوت نمی کند. ولی به نظر من وریا یکی از آماده ترین بازیکنان استقلال است و امیدوارم زود به تیم ملی دعوت شود.
نیکبخت درباره انتقادات از فکری بخاطر کمک هایش از جمله برهانی و عمران زاده و کم تجربه بودن آنها گفت: این را قبول ندارم. به نظر من این استقلال می تواند مدعی قهرمانی باشد به شرطی که حواشی دور و بر این تیم جمع شود. زمانی که مدیر خوب نداشته باشید، نمی توانید پول خوبی به بازیکن و تیم بدهید و تمرکز تیم به هم می ریزد و حواشی از همینجا شروع می شود.
وی در مورد سرانجام حضورش در گل ریحان گفت: من با این تیم قطع همکاری کردم و شنیدم این تیم منحل شده است. زمانی که یک تیمی خصوصی بسته می شود، باید عواقب آن را نیز پذیرفت.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.