کد خبر : 1720976 | 03 آذر 1399 ساعت 20:52 | 18.1K بازدید | 0 دیدگاه

امامی: محدودیت داریم، اما در حد توان حمایت می کنیم

واکنش فدراسیون به میوه فروشی کشتی گیر جوان

فدراسیون کشتی برای پیگیری مشکلات کشتی گیر جوان اندیمشکی به کمیته ملی المپیک نامه نوشت.

واکنش فدراسیون به میوه فروشی کشتی گیر جوان

به گزارش "ورزش سه"، محسن مدهنی، قهرمان سال 2017 کشتی نوجوانان جهان از روز گذشته به خاطر انتشار فیلمی از خود در کنار یک وانت میوه فروشی به سوژه رسانه ها و فضای مجازی تبدیل شده است.


این فرنگی کار که در لیگ برتر نیز با تیم شهدای مدافع حرم قم قرارداد بسته و در دور رفت هم کشتی گرفته، از مسئولان شهر خود گلایه می کند که حمایتی از او نکردند و حتی برای میوه فروشی در کنار خیابان هم موانعی برایش ایجاد کردند.


فدراسیون کشتی امروز به انتشار این ویدیو در فضای مجازی واکنش نشان داده و سخنگوی فدراسیون با این کشتی گیر جوان تماس گرفته است.


محمدابراهیم امامی سخنگوی فدراسیون کشتی در این باره به روابط عمومی فدراسیون گفت: با عنایت به اینکه توجه به قهرمانان ملی در دستور کار فدراسیون قرار دارد،  بنده نیز به همین منظور با محسن مدهنی که مدال طلای کشتی فرنگی نوجوانان جهان در سال ۲۰۱۷ را در کارنامه قهرمانی خود دارد، صحبت کردم و در جریان مسائل پیش آمده قرار گرفتم. آقای مدهنی گفتند در دور رفت لیگ برتر کشتی فرنگی با تیم شهدای قم به میدان رفتم و قرار است در دور برگشت هم با یک تیم دیگر در لیگ حضور داشته باشم و پس از پایان لیگ پیگیر کار ایشان باشیم که بنده نیز گفتم فدراسیون کشتی حامی قهرمانان خود است و هر زمان لازم باشد کار را پیگیری می کند.


سخنگوی فدراسیون کشتی با بیان اینکه رشته کشتی بعنوان ورزش اول کشور مدال آوران و قهرمانان فراوانی در رده های مختلف سنی دارد، عنوان کرد: اولویت، رفع مشکلات و دغدغه های این عزیزان است اما همانطور که می دانید، فدراسیون کشتی  محدودیت هایی دارد و تا حد توان خود قادر به کمک به قهرمانان این رشته است ولی از نظر جایگاه سازمانی هرگونه رایزنی و تلاش با مسئولان کشوری و استانی در مورد رفع مشکلات کشتی گیران را انجام می دهد.


وی ادامه داد: در همین خصوص نیز نامه ای از سوی فدراسیون کشتی به کمیته ملی المپیک ارسال شد تا به لحاظ مالی به محسن مدهنی مساعدت شود و مسئولان محترم کمیته ملی المپیک نیز در حد توان خود پیگیر خواهند بود.


امامی در پایان گفت: رئیس فدراسیون کشتی در بازدیدهای استانی که تاکنون داشته، پیگیر مشکلات شغلی قهرمانان استان بوده و با استانداری و شهرداری مناطق مربوطه رایزنی های لازم را نموده و آن ها نیز قول همکاری و مساعدت داده اند.

دیدگاه‌ها