کد خبر: 1721585/29 زمان: 16:52   1399/09/06 بازدید: 10,530

بازگشت عثمان دمبله به فهرست خرید منچستر

پس از بازیهای خوب عثمان دمبله در بارسلونا او یک بار دیگر مورد توجه منچستریونایتد قرار گرفته است.

به گزارش "ورزش سه"، منچستریونایتد تابستان دو گزینه برای تقویت خط حمله خود داشت. اولی جیدون سانچو که دورتموند حاضر نشد از 120 میلیون یورو پایین تر بیاید و دومی عثمان دمبله که علی رغم تمایل بارسا خود بازیکن حاضر به جدایی نشد.

 

 

 

 

دمبله فصل جاری 414 دقیقه برای بارسا بازی کرده، هنوز مصدوم نشده، سه گل زده و یک پاس گل داده است. او که سال 2017 با رقم 105 + 40 میلیون یورو از دورتموند به بارسا پیوست و تاکنون جمع پرداختی های بارسا به باشگاه آلمانی 130 میلیون یورو شده، تا 2022 قرارداد دارد و گفته می شود می خواهند تا پایان قراردادش بماند و سپس رایگان بارسا را ترک کند. این دقیقا بر خلاف تمایل باشگاه کاتالان است.

 

 

 

 

شاید اگر آنسو فاتی برای 4 ماه مصدوم نشده بود، بارسا همین زمستان بار دیگر دمبله را برای جدایی تحت فشار می گذاشت. طبق ادعای فابریتزیو رومانو کارشناس نقل و انتقالات ایتالیایی، منچستریونایتد زمستان به بارسا برای دمبله پیشنهاد خواهد داد. پیشنهادی که البته پایین تر از 60 میلیون یورو خواهد بود. این در حالی است که بارسا دوست ندارد برای این ستاره گران قیمت کمتر از 60 تا 70 میلیون یورو دریافت کند.

دمبله بارها گفته است که بارسا را ترک نمی کند ولی شاید با ادامه فشارها برای جدایی، حاضر به قبول پیشنهاد شیاطین سرخ شود. اگر او خود مشکلی برای جدایی نداشته باشد، تنها مانع، مصدومیت آنسو فاتی است مگر اینکه بارسا بتواند در ژانویه مهاجمی جدید را جذب کند.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.