کد خبر: 1721598/57 زمان: 18:06   1399/09/06 بازدید: 29,418

روستایی پنالتی از دست رفته را با پاس گل جبران کرد

روزهای خوب مهاجم سابق پرسپولیس در پیکان

امیر روستایی مهاجم سابق پرسپولیس که به شکل قرضی به پیکان آمده است در دو بازی اخیر شاگردان تارتار توانسته نقش تاثیرگذاری در به گل رسیدن این تیم داشته باشد. 

به گزارش ورزش سه، به نظر می رسد شرایط برای امیر روستایی بعد جدایی قرضی او از پرسپولیس و برگشتنش به پیکان خوب پیش می رود. این بازیکن که در بدو ورودش به پیکان توانست در بازی دوستانه شاگردان تارتار مقابل تیم فیروز کریمی هتریک کند خیلی امید داشت تا در اولین بازی رسمی با این تیم در لیگ موفق به گلزنی شود. 


این اتفاق در بازی با شهر خودرو برای او افتاد تا اولین گل رسمی خودش را برای پیکان و در لیگ بیستم به ثمر برساند اما ایستادن او پشت تو در صحنه پنالتی منجر به گل نشد تا بخت با او همراه نباشد هرچند که روستایی در این بازی حضوری فعال داشت و حسابی در زمین شهر خودرو مدافعان این تیم را آزار داد. 


با این همه در بازی امروز، شاگردان تارتار که با رفت و برگشت این مربی همراه بود، روستایی این بار پنالتی به گل تبدیل نشده خودش را با یک پاس گل جبران کرد و توانست با یک پاس گل در دقیقه 33 ابراهیم صالحی را در موقعیت گل قرار دهد که این بازیکن هم توانست گل نخست پیکان را به ثمر برساند. هرچند که خوشحالی او زیاد طول نکشید و ذوبی ها 2 دقیقه بعد با همکاری فرشاد محمدی مهر و میلاد جهانی بازی را به تساوی کشاندند. 


با این همه آنچه که مسلم است امیر روستایی توانسته در همین مدت کوتاه آمادگی خوب خودش را به کادرفنی پیکان نشان دهد و این مساله را نیز به نحوی به رخ کادرفنی پرسپولیس بکشاند که اجازه دادند به شکل قرضی به تیم سابق خودش برگردد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.