کد خبر: 1721627/50 زمان: 19:40   1399/09/06 بازدید: 58,553

اسوالدو آردیلس:

مسی و رونالدو، مارادونا شدن را در خواب هم نمی‌بینند

اسوالدو آردیلس همبازی مارادونا در تیم ملی آرژانتین و از ستاره‌های سابق فوتبال این کشور می‌گوید ستایشی مثل ستایش دنیا از دیگو مارادونا برای مسی و رونالدو حتی قابل تصور هم نیست.

به گزارش "ورزش سه"، اسوالدو آردیلس هم تیمی سابق دیگو مارادونا در تیم ملی آرژانتین و از ستاره های بزرگ فوتبال این کشور می گوید مسی و رونالدو ستایشی که دنیا از مارادونا انجام داد را حتی در رویا هم نمی توانند ببینند.

 

 

آردیلس با اعلام اینکه میراث مارادونا،  از امتحان گذشت زمان سربلند بیرون آمد  و ستایش همه جانبه جهانی تا این حد تنها در اختیار دیگو خواهد ماند. لیونل مسی و کریستیانو رونالدو چنین بزرگی‌ای را در خواب و رویا هم نخواهند دید.

 

 

آردیلس که با پیراهن آرژانتین فاتح جام جهانی 1978 بوده در این باره به بی بی سی گفت: " دیگو مارادونا بودن واقعاً زیبا است. ولی به هیچ وجه ساده نیست. او از سن خیلی کم دائماً در معرض توجه رسانه ها بود. دیگو کودکی نرمالی نداشت و در نوجوانی هم زندگی اش نرمال نبود. همه می خواستند با دیگو باشند و این زندگی اش را سخت کرده بود".

 

 

همبازی سابق مارادونا در ادامه گفت: " مارادونا به عنوان یک نابغه فوتبالی در یادها خواهد ماند. حتماً دیده اید مردم دنیا چه توجه عجیب و فوق العاده ای به او نشان می دهند. این میزان از توجه بین المللی واقعاً استثنایی است. کسانی مثل رونالدو یا کسانی مثل مسی حتی در رویا هم چنین تحسین و ستایشی را نخواهند دید. این پدیده مارادونا بود. پدیده ای برای همه زمانها".

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.