کد خبر : 1721711 | 07 آذر 1399 ساعت 12:50 | 7.7K بازدید | 2 دیدگاه

نساجی شلوغ می‌کند ویدئوی بازیها هست

جعفری: مسلمان با فنی که دارد توپ را گل کرد

بازیکن جوان سایپا دومین پاس گل این فصلش را به محسن مسلمان داد .

 

به گزارش "ورزش سه"، رضا جعفری در خصوص پیروزی  سایپا مقابل نساجی گفت: بازی خیلی سختی بود و نساجی تیم با تجربه و  خوبی است، در دقایقی از بازی هم توانستند روی ما فشار بیاورند .


او در خصوص گلزنی محسن مسلمان مسلمان ادامه داد : کار تاکتیکی و کاری که در تمرینات انجام داده بودیم را توانستیم پیاده کنیم . ما توانستیم به موقعیت خیلی خوب برسیم و من تنها کاری که توانستم بکنم این بود که توپ را به محسن مسلمان برسانم، با توجه به فنی که مسلمان دارد توانست خیلی خوب توپ را  تبدیل به گل کند. در خصوص مسلمان لازم به گفتن من نیست او بازیکن بسیار با تجربه ای است و خیلی خوشحالم که به تیم اضافه شده، امیدوارم که در ادامه مسیر هم به ما و هم خودش کمک کند چون واقعا پارسال تیم جوانی داشتیم اما امسال چند با تجربه به جمع ما اضافه شدند  و به این تیم خیلی خوشبین هستیم.


این بازیکن در خصوص تاکتیکی که  سایپا از آن استفاده می‌کند ادامه داد:  ما امسال از همان اول در بحث تاکتیکی دنبال این بودیم که مالکیت توپ را داشته باشیم و بیشتر صاحب توپ باشیم تا بتوانیم بیشتر موقعیت ایجاد کنیم. پارسال شاید در این مورد کمی ضعف داشتیم اما با شرایطی که امسال به وجود آمد و با کمک کادر فنی توانستیم نقاط ضعفمان را پوشش دهیم. خدا را شکر توانستیم بازی خوب و روانی ارائه دهیم، آقای صادقی به همراه کادرشان خیلی به ما کمک می کنند و حتی از نظر روحی هم مانند ب یک روانشناس هستند و با حرف هایی که می زنند روحیه تیم را بالا می برند .
جعفری  در خصوص مصدومیت امید دوره عنوان کرد: متاسفانه یک اتفاق تلخ افتاد و امید ادامه فصل را از دست داد و امیدوارم هرچه زودتر مصدومیت را پشت سر بگذراند و بهبود پیدا کند و برگردد، او جوان و با استعداد است .


این بازیکن در خصوص اینکه سابقه اش در سایپا چقدر است گفت : من از ۱۵ سالگی در سایپا هستم، بعد به تیم مقاومت رفتم و دوباره به سایپا آمدم. افتخار میکنم که به نوعی بازیکن قدیمی باشگاه سایپا هستم.


بازیکن نارنجی پوشان در خصوص کادر فنی این تیم گفت:  کادرفنی خیلی جوانی داریم و  همه افرادش تحصیلکرده هستند، جا دارد از آقای صادقی تشکر کنم چون او جزو معدود مربیانی است که به جوان‌ها اینقدر اطمینان می کند و خیلی راحت بازیکن ۱۸ ساله را داخل زمین می‌فرستد. با اینکه او خودش اول راه است  به عقاید خودش پایبند است، امیدوارم که از آقای صادقی حمایت شود. ما نه هوادار داریم نه از ما حمایت می شود ، امیدوارم مسوولان سایپا بیشتر به ما توجه کنند چون حرف های زیادی برای گفتن داریم .


جعفری در پایان در خصوص اعتقاد نساجی ها برای اینکه داوری بازی با سایپا خوب به ضرر آن ها بود  افزود: من هم این موضوع را شنیدم ولی فکر می کنم ویدیوئی که باشگاه در اختیار اصحاب رسانه قرار داد گواه این موضوع است که داوری نه تنها مشکلی نداشته بلکه در چند صحنه می توانسته به نفع تیم ما هم بگیرد، اما متاسفانه ما را مورد کم لطفی قرار داد،بهتر است که یکبار دیگر فیلم مسابقه را ببینید تا بفهمید داوری به نفع سایپا بوده یا به ضررش. من در مورد صحبت دوستان نظری ندارم ما خارج از مستطیل سبز دوستان خیلی خوبی هستیم اما به نظر من ما می توانیم در مصاحبه ها واقعیت ها را بگوییم .

دیدگاهها