کد خبر: 1721961/29 زمان: 14:35   1399/09/08 بازدید: 23,099

نام 3 ستاره در تبلیغات نامزدهای ریاست بارسا

سادیو مانه، ارلینگ هالند و نیمار این روزها نام شان در برنامه های تبلیغاتی نامزدهای ریاست باشگاه بارسلونا شنیده می شد.

به گزارش "ورزش سه"، به نقل از آاس، 24 ژانویه انتخابات ریاست باشگاه بارسلونا برگزار خواهد شد. در دو سه روز اخیر خوان لاپورتا و امیل روسود نیز نامزدی خود را اعلام کردند تا اکنون هشت نفر برای رسیدن به ریاست بارسا رقابت داشته باشند.

 

 

 

 

طبیعتا در فضای انتخاباتی، هر نامزدی سعی دارد تا با مطرح کردن نام ستاره های بزرگ خود را در میان اعضای باشگاه و هواداران مطرح کند. به همین دلیل این روزها صحبت از سه ستاره فوتبال دنیا بیش از دیگران در میتینگ های انتخاباتی بارسا شنیده می شود.

 

 

 

 

ارلینگ هالند که ایجنت او مینو رایولا با خوان لاپورتا دوستی صمیمانه ای دارد، سادیو مانه ستاره لیورپول و نیز نیمار ستاره پی اس جی که اخیرا امیل روسود، تونی فریکسا و جوردی فاره رسما از تمایل شان برای بازگرداندن او صحبت کردند.

در این میان ویکتور فونت و خوان لاپورتا موضعی منفی نسبت به بازگشت نیمار نشان داده و پرونده های شکایت او از بارسا و نیز شیوه جدایی او را از دلایل عدم تلاش شان برای بازگرداندن او عنوان کرده اند.

 

 

 

 

صحبت از انتقال نیمار، هالند و مانه در حالی مطرح می شود که بارسا بدترین اوضاع اقتصادی تاریخ خود را به دلیل پاندمی کرونا پشت سر می گذارد و به نظر می رسد همه اینها بیشتر ابزار تبلیغاتی کاندیداها باشد تا یک اتفاقی نزدیک به واقعیت.

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.