کد خبر: 1722007/4 زمان: 19:31   1399/09/08 بازدید: 25,966

پرسپولیس علیه شجاع به فیفا شکایت می‌کند؟

فدراسیون ایران نمی‌تواند شجاع و الریان را محروم کند

باشگاه پرسپولیس در صورتی که به دنبال شکایت از شجاع خلیل زاده و باشگاه الریان باشد، باید این پرونده را در فیفا دنبال کند.

به گزارش "ورزش سه"، علیرغم به جریان افتادن پرونده شکایت پرسپولیس علیه الریان و شجاع خلیل زاده در فدراسیون فوتبال، در صورتی که این تیم به نتیجه لازم در فدراسیون فوتبال دست یابد، باید پرونده را برای دستیابی به حقوق خود در فیفا دنبال کند.

 

شجاع خلیل زاده که در پایان دیدارهای این تیم در منطقه غرب آسیا و با توجه به بند فسخ قراردادش از این تیم جدا شد و راهی الریان قطر شده، با پرونده شکایت از سوی باشگاه پرسپولیس مواجه شده است.

 

باشگاه پرسپولیس اعتقاد دارد این بازیکن به مفاد قراردادش پایبند نبوده و از الریان نیز بابت جذب بازیکن تحت قرارداد این باشگاه، شکایت کرده است. البته باشگاه پرسپولیس این شکایت خود را در فدراسیون فوتبال ایران به جریان درآورده است. این در حالیست که پرسپولیس در صورتی که در کمیته انضباطی و تعیین وضعیت فدراسیون به نتیجه لازم و مدنظر خود دست یابد، باید این پرونده را برای انجام مراحل قانونی و دستیابی به حقوق خود به فیفا ارجاع دهد و از این مسیر به دنبال جریمه باشگاه الریان و محکومیت شجاع خلیل زاده باشد.

 

طی ساعات اخیر شایعات زیادی در فضای مجازی در خصوص موفقیت باشگاه پرسپولیس در پرونده شجاع خلیل زاده منتشر شده است. با این حال وکلای حقوقی در این زمینه مدعی هستند که اگر هم باشگاه پرسپولیس در این پرونده در فدراسیون فوتبال به نتیجه لازم دست یابند، این موضوع به منزله محرومیت شجاع و همچنین باشگاه الریان نیست و با توجه به بین المللی بودن این پرونده و انتقال، باشگاه پرسپولیس باید پرونده را در فیفا به جریان انداخته و بعد از طی مراحل قانونی در صورت موفقیت در آن می‌تواند به هدفی که دارد دست یابد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.