کد خبر: 1722079/50 زمان: 09:40   1399/09/09 بازدید: 7,424

انتقاد تند توخل از PSG: بی‌نظم و بی‌اراده

توماس توخل بعد از تساوی PSG مقابل بوردو به انتقاد از بازیکنانش پرداخت و گفت با اینکه همیشه از تیمش حمایت می کند ولی در این بازی تصمیم گرفته انتقادهایش را علنی کند.

به گزارش "ورزش سه"، بعد از تساوی 2-2 پاری سن ژرمن مقابل بوردو در لیگ1 فرانسه توماس توخل سرمربی PSG در پایان بازی به انتقاد تند از بازیکنانش پرداخت، آنها را به نداشتن انضباط و تلاش نکردن متهم کرده و ابراز امیدواری کرد در دیدار مهم روز چهارشنبه مقابل منچستریونایتد شاهد پاری سن ژرمن دیگری باشد.

 

 

انتقاد توخل از تیمش تنها به این بازی خلاصه نمی شود چرا که او هفته گذشته هم بعد از شکست PSG مقابل موناکو بازیکنانش را به جدی نگرفتن بازی و رها کردن فوتبال در زمین حریف متهم کرده بود. با اینکه پاریسی ها در لیگ قهرمانان لایپزیش را شکست دادند ولی دیشب در لیگ فرانسه بار دیگر در مقابل بوردو نمایشی ضعیف داشتند و به تساوی 2-2 رضایت دادند.

 

توخل در پایان بازی به خبرنگاران گفت: " ما نباید مثل نیمه دوم این بازی طوری کار کنیم که انگار هیچ کدام از بازیکنان‌مان میلی به تلاش کردن ندارند. نیمه اول مشکلی نداشت و ما ساده بازی کردیم. اما در نیمه دوم فاقد جدیت لازم برای تمام کردن بازی و رسیدن به پیروزی بودیم. ما از کمبود عزم و اراده رنج می بردیم".

 

 

سرمربی PSG در ادامه گفت: " من معمولاً از تیمم حمایت و محافظت می کنم ولی امروز چنین قصدی ندارم. بعد از بازی موناکو اصلاً نیازی به این نداشتیم که درست مثل آن بازی رفتار کنیم و امتیاز از دست بدهیم. ما در نیمه دوم بازی امروز شکست خوردیم و مسئولیت این به عهده تیم است. البته من هم به نوبه خودم مسئولیتم را می پذیرم".

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.