کد خبر: 1722091/43 زمان: 10:42   1399/09/09 بازدید: 17,003

احتمال بازگشت ستاره ایرانی شارلروا به تیم مبدا

داستان تکراری کاوه رضایی و کلوب بروژ

باشگاه کلوب بروژ که در این فصل بار دیگر با مشکل گلزنی در خط حمله اش مواجه شده قصد دارد در زمستان یک مهاجم را به خدمت بگیرد و در این بین نام مهاجم ایرانی نیز دیده می شود.

به گزارش"ورزش سه" این یک داستان تکراری در سال های اخیر برای تیم کلوب بروژ است که مهاجمان این تیم با مشکل گلزنی مواجه هستند و این باعث شده که بروژ تصمیم بگیرد در ژانویه به این نقطه ضعف با جذب یک مهاجم پایان بدهد. سایت بلژیکی "فوتبال نیوز" در این ارتباط به بررسی ده گزینه بروژ برای پست مهاجم هدف پرداخته است و یکی از مهمترین گزینه هایی که در این گزارش به آن اشاره شده کاوه رضایی است.


رضایی که دو فصل پیش با قراردادی سنگین به بروژ رفت در این دو سال به شارلروا قرض داده شده است. اوفصل قبل از نیم فصل و امسال از ابتدای فصل به شارلروا قرض داده شد و عملکردی خیره کننده در این تیم داشت. حالا که بروژ در خط حمله با مشکل مواجه است کاوه یکی از آسان ترین گزینه ها برای حضور در خط حمله این تیم است چرا که با بروژ قرارداد دارد و باشگاه می تواند او را برگرداند. 


فیلیپ کلمنت که در ابتدای فصل به راحتی کاوه رضایی را از دست داد حالا بعد از نمایش ضعیف یوسوف باجی به دنبال یک مهاجم تمام کننده است. در این بین صحبت هایی  از مهاجمانی مثل ماریو مانژوکیچ، آدولفو گاییچ، نیکولا کالینیچ ، میشی باتشوایی و کریستین بنتکه هم شنیده می شود. با این وجود آنچه مهم است اینکه بروژ قطعا یک مهاجم خواهد گرفت چرا که باجی سنگالی در این فصل تنها 16 درصد از موقعیت هایش را تبدیل به گل کرده است. 

 


در این گزارش که ده گزینه محتمل برای حضور در کلوب بروژ بررسی شده اند کاوه رضایی بعد از ایکه اوگبو مهاجم انگلیسی سرکل بروژ دومین گزینه مناسب برای خط حمله آبی سیاه ها عنوان شده است. درباره کاوه رضایی در این گزارش آمده است:


چرا بروژ باید به دنبال گزینه های جدید و گرانقیمت باشد در حالی که خودش یک مهاجم بسیار خوب دارد. کاوه رضایی که هیچوقت در بروژ فرصت کاملی برای بازی پیدا نکرد برای دومین فصل متوالی به شارلروا قرض داده شد. اما این مهاجم ایرانی در شالروا دروازه حریفان را یک به یک باز و موقعیت ها را تبدیل به گل می کند و یکی از کارآمدترین مهاجمان لیگ بلژیک است. هرچند نمی توان از این موضوع گذشت که شارلروا قطعا با این انتقال مخالفت خواهد کرد. رضایی یک مهاجم باهوش و با شم گلزنی و سرعت بالا است که در این فصل نیز مانند نیم فصل دوم سال گذشته عملکردی فوق العاده برای شارلروا داشته است.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.