کد خبر: 1722112/41 زمان: 12:08   1399/09/09 بازدید: 14,240

ثبت چند قاب ویژه از نورافکن در یادگار (عکس)

امید نورافکن برای دومین بازی متوالی توسط نویدکیا در پست مدافع چپ به میدان رفت.

به گزارش "ورزش سه"، نورافکن جوان که در پنجره تابستانی قراردادش را به مدت سه فصل با سپاهان تمدید کرد، یکی از سرمایه‎‌های باشگاه اصفهانی به شمار می‌رود و رفته رفته در حال پیدا کردن جایگاه خود در ترکیب فصل جدید سپاهان است.


او که فصل گذشته توسط امیرقلعه نویی به عنوان زوج مهدی کیانی به میدان می‌رفت، در سیستم 3-3-4 جدید سپاهان به عنوان مدافع چپ تیم بازی می کند و در دو بازی گذشته با تغییراتی که نویدکیا ایجاد کرده، پیام نیازمند موفق به بسته نگه داشتن دروازه اش شده است.

 

نورافکن که بازیکنی جنگنده به شمار می‌رود، در جریان دیدار برابر تراکتور اینطور در جریان بازی و در چند صدم ثانیه در این حالت خاص قرار گرفت تا سوژه بسیار خوبی برای عکاسان کم تعداد این مسابقه هم فراهم کرده باشد.

 

نورافکن  پس از گل سجاد شهباززاده خوشحالی مشابهی با این عکس در کنار سایر بازیکنان سپاهان برپا کرد و پس از طلسم شکنی طلایی پوشان در یادگار امام، بار دیگر امید اینطور با مشت‌های گرده کرده، خوشحالی خود را با عکاسان به اشتراک گذاشت.

 

امید که همواره در مصاحبه‌های خود از پدرش به نیکی یاد می‌کند و به نقش او در موفقیت‌هایش تاکید دارد، در پایان بازی برابر تراکتور که با کسب سه امتیاز برای سپاهان همراه شد، خالکوبی روی دست خود را به عکاسان نشان داد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.