کد خبر: 1722116/50 زمان: 12:26   1399/09/09 بازدید: 59,714

اعتراف پرستار دیگو: دروغ گفتم، به مارادونا سر نزدم

پرستار دیگو مارادونا اعتراف کرد که ادعای اولیه‌اش درباره اینکه در روز آخر زندگی دیگو به اتاقش سر زده و علائم حیاتی او را بررسی کرده دروغ بوده است.

به گزارش "ورزش سه"، درحالیکه دنیای فوتبال همچنان سوگوار از دست دادن اسطوره اش دیگو مارادونا است که روز چهارشنبه در آرژانتین از دنیا رفت جزئیات جدیدی از شرایط او در آخرین روزهای حیاتش فاش می‌شود.

 

 

در جدیدترین خبر که توسط رسانه‌های آرژانتینی منتشر شده پرستار مارادونا که ابتدا عنوان کرده بود در روز آخر حیات مارادونا به او سر زده و علائم حیاتی‌اش را چک کرده حالا اعتراف کرده که این ادعایش دروغ بوده است.

 

این پرستار که شب قبل از درگذشت مارادونا در خانه او حضور داشته پیشتر ادعا کرده بود که در ساعت 6:30 صبح به او سر زده و مشاهده کرده که دیگو به شکل عادی نفس می‌کشد. او همچنین ادعا کرده بود که ساعت 7:30 صدای استفاده دیگو از سرویس بهداشتی را شنیده است.

 

 

اما رسانه‌های آرژانتین حالا اعلام کردند که این پرستار بر خلاف ادعاهای اولیه اش اعتراف کرده که دروغ گفته و در صبح روز وفات مارادونا با اینکه در خانه او بوده اصلاً وارد اتاق دیگو نشده و به او سر نزده است. این پرستار به مقامات قضایی گفته که دیگران به او گفته اند در گزارش خود دروغ بگوید. گفته می‌شود این پرستار ظهر روز درگذشت مارادونا وارد اتاق او شده و متوجه شده دیگو نفس نمی‌کشد و حتی سعی کرده با تنفس دهان به دهان او را احیا کند.

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.