کد خبر: 1722475/41 زمان: 19:35   1399/09/10 بازدید: 8,054

بی نظمی بلای جان شاگردان کم تجربه رحمتی

شهرخودرو هفته چهارم را با شکستی سنگین مقابل سرخ های پایتخت پشت سر گذاشت.

به گزارش "ورزش سه"، پرسپولیس در حالی به برتری پرگل و روحیه بخشی مقابل میهمان خود دست یافت که شرایط بازی در نیمه اول به هیچ وجه برتری با چنین فاصله ای را قابل پیش بینی نمی کرد.


ایده ی بازی گرفتن از ۴ هافبک میانی یعنی صادقی ها، امیرحسین کریمی و صفرزاده برای هرچه بالاتر بردن قدرت حفظ توپ شهرخودرو هوشمندانه به نظر می رسید. اما غیبت قاسمی نژاد تاثیرگذارترین چهره ی هجومی این تیم باعث شد این گردش توپ توفیقی نصیب رحمتی و شاگردانش نکند.


البته کیفیت کاری دور از انتظار صادق صادقی و استرس بالای صفرزاده در همان نیمه اول از نظم شهرخودرو کاست. به همین علت هم بود که هرچه از دقایق بازی گذشت این پرسپولیس بود که توانست از توپ هایش موقعیت گل بسازد.


رحمتی که در نیمه ی دوم به دنبال جبران تک گل عقب افتاده بود دچار خطای محاسباتی شد. او امیرحسین کریمی را که مهره  پرس کننده و قدرت قطع کنندگی توپ بالایی دارد را خیلی زود از بازی بیرون کشید تا محمدعرفان معصومی دونده و هجومی تر را به کار گیرد. در حالی که خستگی اکبر صادقی در ادامه ی مسابقه فاصله  دفاع و خط میانی شهرخودرو را افزایش داد. به طوری که پرسپولیس بارها در ضدحملات پشت محوطه میهمان صاحب موقعیت های خوب گلزنی شد که بی دقتی بشار و آرمان رمضانی مانع از باز شدن دروازه فراهانی شد.

 


رحمتی که از نظر هجومی دستش روی نیمکت خالی بود با ورود رحمان جعفری و مهربان و محمدزاده قصد داشت روی دروازه حامد لک موقعیت گل بدست آورد اما استرس و بازی بی نظم شهرخودرو در ۲۰ دقیقه پایانی نتیجه ی معکوس داد تا دو بار دیگر دروازه این تیم باز شود.
نکته جالب توجه پاس گل و گل میلاد سرلک، بازیکن سابق شهرخودرو در دقایق ۸۵ و ۹۰ بود. هافبک میانی که شانس آورد تکل خشن و مستحق دریافت کارت قرمزش در اواسط نیمه ی اول توسط داور با کارت زرد مواجه شد.


شاید مجموعه ی شهرخودرو پس از تحمل این شکست سنگین توقعاتش را منطقی تر با داشته هایش در نظر بگیرد و همین در ادامه لیگ بیستم مانع از تکرار رقم خوردن شکست های پر گل شود. بخصوص که مصاف های خارج از خانه با ذوب آهن و گل گهر امیر قلعه نویی و میزبانی از استقلال خیلی زود از راه خواهند رسید.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.