کد خبر: 1722476/39 زمان: 19:38   1399/09/10 بازدید: 13,447

به آینده ماشین سازی خوشبین هستم

بیاتلو: پنالتی دقیقه 95 ما گرفته نشد

سرمربی تیم ماشین سازی می‌گوید تیمش باید تلاش بیشتری انجام دهد تاروزهای خوبی را پشت سر بگذارد.

به گزارش "ورزش سه"، وحید بیاتلو بعد از شکست ماشین سازی مقابل گل گهر سیرجان در نشست خبری حضور یافت. سرمربی ماشین سازی درباره این شکست بیان کرد: هرچقدر برای این تیم کار کنیم به نظرم کم است. با اینکه شبانه روزی کار می‌کنیم. در سه بازی روی سه ضربه ایستگاهی، مساوی یا نتیجه را واگذار کردیم. در هر سه پایاپای بازی کردیم، به بازی شهرخودرو کاری ندارم. امروز هم واقعا بچه‌ها خوب تلاش کردند و جنگیدند.


وی ادامه داد: به همه نقاط زمین مسلط بودیم و موقعیت‌های مختلفی به دست آوردیم. فکر می‌کنم آن‌ها دو موقعیت داشتند که گلر ما خوب کار کرد. مقصر اصلی باخت من هستم. باید بیشتر زمان بگذاریم و بیشتر تمرکز کنیم تا این شکست را جبران کنیم.


سرمربی ماشین سازی همچنین گفت: به آینده این تیم امیدوار و خوشبین هستم. مطمئن باشید بالاخره بدشانسی هایمان تمام می‌شود. در دقیقه 89 مقابل ذوب‌آهن مساوی کردیم. یک بر صفر جلو بودیم.


بیاتلو درباره عملکرد داور تاکید کرد: امروز هم دو صحنه سرنوشت بازی را عوض کرد. دقیقه 80 توپی که به دست بازیکن ما خورد و دقیقه 95 داور از کنار پنالتی ما گذشته که بازیکن حریف با دستش اجازه نداد توپ وارد دروازه شود. در مورد داوری صحبت نمی‌کنم اما به نظرم عدالت در این بازی برقرار نشد.
سرمربی ماشین سازی درباره ضعف گلزنی تیمش گفت: امروز هم موقعیت سازی کردیم، هم حفظ توپ داشتیم و هم کمتر به حریف موقعیت دادیم. باید روی این مساله کارکنیم تا تیم پیشرفت کند و موقعیت‌های بیشتری به دست بیاوریم.


بیاتلو در پاسخ به این پرسش که آیا از باخت خفیف مقابل صدرنشین لیگ برتر راضی است، اظهار داشت: نه، امروز حق ما حداقل مساوی بود. اگر ضعیف‌تر بازی می‌کردیم حرفی نبود اما امروز متاسفانه بدشانسی به ما رو کرد.


وی در پاسخ به این سوال که آیا خلاء یک تمام کننده را در تیمش حس نمی‌کند، بیان کرد: این مشکل فوتبال کشور است. تیم‌هایی که وضعشان خوب است مثل استقلال، پرسپولیس، سپاهان و تراکتور مشکل گلزنی دارند چه برسد به ماشین سازی. ما فقط می‌توانیم در اینجا سازندگی داشته باشیم تا اینکه بازیکن بخریم.
بیاتلو در پایان افزود: از هواداران عذرخواهی می‌کنم. تا امروز نتوانستیم خوشحالشان کنیم. قول می‌دهم در هفته‌های آینده فوتبال بهتر همراه با نتیجه خواهند دید.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.