کد خبر: 1722499/44 زمان: 21:01   1399/09/10 بازدید: 11,723

قبلا هم تجربه چنین شرایطی را داشتیم

رستم پور: ایران باقدرت تر از قبل برمی گردد

ملی پوش بسکتبال ایران گفت: ماه هاست از میادین دوری بودیم، اما بعد از این باخت با قدرت بیشتری بر می گردیم.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از روابط عمومی فدراسیون بسکتبال، مایک رستم پور بازیکن تیم ملی بسکتبال ایران پس از شکست عجیب مقابل سوریه در کنفرانس خبری پس از بازی گفت: این مسابقات، مسابقات قهرمانی آسیاست نه مسابقات باشگاهی، هر تیمی که بهتر بازی کند پیروز خواهد بود. شاهین طبع در هر دو بازی بازیکنان را به خوبی هدایت می کرد اما موفق نشدیم سوریه را شکست دهیم. لازم است تلاش خود را بیشتر کنیم چرا که این رقابت ها مسیر قهرمانی است.


او در پاسخ به این سوال که آیا قبلا هم چنین شرایط دشواری در مسابقات را تجربه کرده است یا نه پاسخ داد: بله، قبلا نیز چنین تجربه ای داشتیم. در مسیر قهرمانی آسیا هر تیم و بازیکنی برای کشورش می جنگد و قطعاً ما هم از این قضیه مستثنی نیستیم.


رستم پور درباره جرج کل بازیکن آمریکایی الاصل تیم سوریه گفت: او بازیکن بسیار کوشایی است که برای ما دردسر ساز شد.


او ادامه داد: نمی‌دانم چند پرتاب سه امتیازی را از دست دادیم. همین موضوع باعث شد کمی از نظر روانی تحت تاثیر قرار بگیریم. سوریه بازی خیلی خوبی از خود ارائه داد. هر روزی می‌تواند برای هر تیم و یا بازیکنی روز خوبی باشد و نمایش قابل قبولی از خود ارائه دهد.


بازیکن تیم ملی ایران در پایان گفت: 9 ماه از میادین دور بودیم، اما قطعاً با قدرت بیشتری باز خواهیم گشت و با توان بیشتری مبارزه می کنیم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.