کد خبر: 1723167/1 زمان: 21:46   1399/09/13 بازدید: 17,801

نمی‌بردیم تا صبح نمی‌خوابیدم

زامهران: بازی در تهران؟ ساری هوا عالی است!

وینگر نساجی مازندران از اردوی آماده‌سازی این تیم برای رویارویی با پرسپولیس در ساری خبر داد.

به گزارش "ورزش سه"، فرزاد زامهران در گفتگو با خبرنگار ورزش سه اظهار داشت: شکر خدا سه امتیاز ارزشمند برابر تیم دونده نفت مسجد سلیمان بدست آوردیم که انصافا حق ما بود و شاید اگر دقت داشتیم باید این بازی را با گل‌های بیشتر هم می‌بردیم.


وی افزود: نفت در این بازی انصافا با تمام وجودش دوید و جنگید اما خواست تیمی ما بر پیروزی بود و همین هم شد که فشار حملات بالای ما منجر به آن پنالتی و پیروزی ارزشمندی شد که در این مقطع برای تثبیت شخصیت جاه‌طلب نساجی نیاز بود.


زامهران در خصوص فرصت خوبی که در این بازی از کف داد، نیز متذکر شد: واقعا نمی‌دانم که چه شد برخلاف همیشه نگاهی به دروازه نیانداختم و به شکلی مطمئن شوتی زدم که فکر می‌کردم به راحتی به گوشه دروازه می‌رود در صورتیکه قدری در محاسبات دچار اشتباه شده بودم. باور کنید اگر این بازی را نمی‌بردیم آن شب تا صبح خوابم نمی‌برد.


وینگر نساجی مازندران در پاسخ به اینکه آیا احتمال دارد بازی هفته آینده نساجی با پرسپولیس به تهران منتقل شود گفت: چرا باید چنین اتفاقی بیفتد؟ همه چیز در ساری عالی است و ما از بعد بازی با نفت در هتل سالار دره اردوی خود را برای این بازی در ورزشگاه وطنی برپا کرده‌ایم. هیچ خبر دیگری نیست.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.