کد خبر: 1723240/50 زمان: 12:00   1399/09/14 بازدید: 10,688

افسوس لواندوفسکی؛ کاش توپ طلا برگزار می‌شد

رابرت لواندوفسکی می‌گوید تصمیم برای برگزار نکردن مراسم توپ طلا در سال جاری تصمیمی زودهنگام بوده است. لوا احساس می‌کند این تصمیم اجحاف در حق او بوده.

به گزارش "ورزش سه"، رابرت لواندوفسکی ستاره لهستانی بایرن مونیخ که اذعان دارد امسال یکی از بهترین سالهای دوران فوتبالش را می‌گذراند می‌گوید از تصمیم برای برگزار نکردن مراسم جوایز توپ طلا در سال جاری ناراحت است. لوا این تصمیم را زودهنگام می‌داند و می‌گوید به جز توپ طلا امسال همه جوایز دیگر اهدا می‌شوند.

 

 

لواندوفسکی به وضوح گمان می‌کند در صورتی که توپ طلا امسال اهدا می‌شد او شانس بالایی برای رسیدن به این جایزه بزرگ داشت. او اذعان دارد که فصل 2019-2020 بهترین فصل دوران فوتبالش بوده است.

 

 

لواندوفسکی در مصاحبه با روزنامه دیلی میل در این باره گفت: " تصمیم گرفتند که امسال توپ طلا اهدا نشود. به نظرم این تصمیم زودهنگام بود چرا که همه جوایز دیگر یا برگزار شده یا قرار است برگزار بشود. خیلی از فوتبالیست‌ها، مربیان و روزنامه نگاران می‌دانند که فصل گذشته بهترین فصل دوران فوتبال من بوده است".

 

 

ستاره لهستانی بایرن در ادامه گفت: " ما موفقیت‌های بزرگی بدست آوردیم و خوشحالم که همه شاهد بودند که من چقدر خوب بودم. این جوایز واقعاً مهم و لذت بخش هستند. من البته این را می دانم که هر جایزه فردی در واقع متعلق به کل تیم است. تیمی که مهاجم نداشته باشد کار برایش سخت می‌شود ولی یک مهاجم بدون تیم اصلاً نمی‌تواند کاری از پیش ببرد".

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.