کد خبر: 1723250/50 زمان: 13:20   1399/09/14 بازدید: 8,872

دیدار بیلسا و لمپارد بعد از ماجرای جاسوسی در انگلیس

مارچلو بیلسا سرمربی لیدز می‌گوید با وجود اختلاف دو باشگاه بر سر اتهام جاسوسی از تمرینات دو تیم، رابطه او با فرانک لمپارد سرمربی چلسی بد نیست.

به گزارش "ورزش سه"، درحالیکه لیدزیونایتد فردا در خانه چلسی با این تیم دیدار می‌کند و این اولین سفر مارچلو بیلسا سرمربی لیدز به لندن برای دیدار با چلسی در لیگ برتر خواهد بود، بیلسا می‌گوید با وجود اختلاف دو باشگاه بر سر اتهام جاسوسی از تمرینات دو تیم، رابطه او و فرانک لمپارد رابطه‌ای خوب است.

 

 

مساله اختلاف دو باشگاه بر سر جاسوسی از تمرینات به سال گذشته برمی گردد. در ماه ژانویه گذشته مارچلو بیلسا یکی از دستیاران خود را فرستاده بود تا از تمرینات تیم دربی کانتی که لمپارد آن زمان هدایتش را بر عهده داشت جاسوسی کند. این مساله به تنش شدید بین دو طرف دامن زد و بیلسا در نهایت مجرم شناخته شده و به پرداخت 200هزار پوند جریمه محکوم شد.

 

 

با اینکه لمپارد سال گذشته از بیلسا و اقدامش علیه تیم او بسیار عصبانی بود اما مربی آرژانتینی در آستانه بازی فردای لیدز و چلسی گفت: " رابطه من و لمپارد بد نیست. رابطه من و لمپارد مثل رابطه ام با همه همکارانی است که در لیگ برتر با آنها بازی می‌کنیم".

 

بیلسا در ادامه صحبتهایش گفت: " مساله پارسال همان موقع توسط مقامات مسئول حل شد و فیصله یافت. لمپارد فصل گذشته بازیکنان زیادی ساخت و امسال هم با انتخاب درست بازیکنان توانسته تیمش را ارتقا دهد. چلسی خیلی خوب بازی می‌کند و این نتیجه تلاش‌های فرانک لمپارد است".

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.