کد خبر: 1723268/29 زمان: 15:10   1399/09/14 بازدید: 22,250

تعلیق مدیران و اساتید دانشگاه پروجا

قطعی؛ اثبات تقلب سوارز در آزمون زبان ایتالیایی

پلیس ایتالیا امروز اعلام کرد که در آزمون زبان ایتالیایی سطح B1 لوئیس سوارز تقلب صورت گرفته بود. تحقیقات در مورد نقش باشگاه یوونتوس شروع شده است.

به گزارش "ورزش سه"، لوئیس سوارز بازیکن سابق تیم فوتبال بارسلونای اسپانیا که تابستان امسال با پیشنهاد باشگاه یوونتوس ایتالیا مواجه شده بود، 22 سپتامبر برای شرکت در آزمون زبان ایتالیایی وارد این کشور و شهر پروجا شد.

سپس اعلام شد که او موفق شده آزمون را با موفقیت پشت سر گذاشته و مدرک زبان خود را دریافت کرده است. مدرکی که کمک می کرد که به واسطه ملیت ایتالیایی همسرش، گدرنامه ایتالیایی اخذ کرده و برای پیوستن به یوونتوس مشکلی نداشته باشد. او اما پس از قبولی در این آزمون با مشکلات جدیدی رو به رو شد.

 

 

 

 

 طبق ادعای برخی از رسانه ها، سوارز سوالات امتحانی خود را از قبل می‌دانست و به همین دلیل نمره خوبی هم از این امتحان کسب کرد. سوارز به واسطه این تقلب، با اتهام کلاه برداری رو به رو شد.

 

امروز پلیس ایتالیا اعلام کرد که پس از تحقیقات مفصل، اکنون به این نتیجه قطعی رسیده است که امتحان زبان سوارز جعلی بوده و از قبل هماهنگی های لازم صورت گرفته بود.

 

 

 

 

طبق این بیانیه، جولیانا گرگو و سیمونه اولیویری مدیران دانشگاه پروجا به علاوه پروفسورهایی که از سوارز امتحان گرفته بودند، به مدت هشت ماه از هر فعالیت شغلی تعلیق شده اند و دفتر آزمون این دانشگاه نیز تعطیل شده است.

همچنین تحقیقاتی جدید در مورد نقش داشتن باشگاه یوونتوس در این قضیه نیز شروع شده است. به باشگاه تورینی اتهامی جدی وارد شده مبنی بر اینکه برای سرعت بخشیدن به پروسه انتقال سوارز، در این تقلب آشکار نقش مستقیم داشته است.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.