کد خبر: 1723297/42 زمان: 18:33   1399/09/14 بازدید: 8,181

کلوپ: هواداران از هر پاس اشتباهی نترسند

یورگ کلوپ، سرمربی لیورپول مدعی شد ولورهمپتون تیمی آماده و سطح بالا است.


به گزارش "ورزش سه"، ولورهمپتون تحت هدایت نونو اسپریتو در سالهای اخیر تیم قلدری در لیگ برتر نشان داده و معمولا در مقابل تیم های بزرگ عملکرد درخشانی داشته است. یورگن کلوپ، سرمربی آلمانی در کنفرانس خبری قبل از دیدار برابر ولوز حضور یافته و اذعان داشت این تیم در سالهای اخیر موفق به جذب بازیکنان پرتغالی بزرگی شده است.

 

بازگشت هواداران به استادیوم ها: "اگر فرصتی به ما داده شود نشان می دهیم که در آینده می توانیم کارهای بیشتری را انجام دهیم، اما باید با شرایط کنار بیاییم. فوتبال بدون هواداران دشوارتر بوده و به اندازه گذشته لذت بخش نیست، اما هنوز فوتبال است.

 

 

حتی حضور دو هزار هوادار نیز خوشحال کننده است، اما امیدوارم آنها برای هر ارسال اشتباهی عصبانی نشده و نترسند و بتوانند کمک حال لیورپول باشند. حضور در میدان بدون هواداران دشوار بود، اما از یک مقطع به بعد چاره ای جز کنار آمدن با این موضوع نداشتیم."

 

دیدار مقابل ولورهمپتون: "هر بار برابر این تیم به میدان می روید متوجه می شوید این تیم حریفی سطح بالا و دشوار محسوب می شود و به خصوصا آنها سال گذشته در لیگ اروپا این موضوع را ثابت کردند. نونو اسپریتو عملکرد فوق العاده ای روی نیمکت ولوز داشته و این تیم موفق به جذب بازیکنان بزرگی از پرتغال شده است. کائومین کلهر در دیدار مقابل ولوز در ترکیب اصلی لیورپول خواهد بود. هرگز زحمات آدریان را فراموش نخواهیم کرد و من وقتی به او اطلاع دادم در دیدار مقابل آژاکس در ترکیب نیست و کائومین کلهر به میدان می رود، بسیار حرفه ای برخورد کرد."

 

شرایط جوردن هندرسون: "بی شک هندرسون در خارج از زمین فوتبال نیز انسان موفقی محسوب می شود. او فردی منطقی و باهوش بوده و قدرت رهبری بالایی دارد. هر بازیکنی مشکل داشته و نیاز به کمک داشته باشد، هندرسون می تواند به او کمک کند."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.