کد خبر : 1726100 | 28 آذر 1399 ساعت 14:36 | 6,226 بازدید | 0 دیدگاه

دایو مبتدیانه اسلامی و تصمیم درست داور (عکس)

نساجی دیروز در مصاف با مس رفسنجان تن به شکست یک بر صفر داد تا تلاش های این تیم برای جبران شکست تلخ در برابر سپاهان ناکام بماند.

به گزارش "ورزش سه"، میل به پیروزی در بازی نساجی دیده شد و چندین بار هم بازیکنان این تیم به دروازه حریف نزدیک شدند اما تیم میهمان به خوبی روزنه های نفوذ را به روی بازیکنان تیم مازنی بسته بود. در یک صحنه کریم اسلامی در محوطه جریمه مس رفسنجان نقش بر زمین شد که داور به درستی در سوت خود به سود تیم میهمان دمید و به بازیکن مهاجم کارت زرد نشان داد. اخطار تاوان تمارض این مهاجم با تجربه بود.

 

این مهاجم که قبلا در لیگ برتر در تیم صبا او را دیده بودیم با توجه به قدرت حمل توپ می تواند نقش پر رنگ تری در حملات تیم نساجی ایفا کند به شرط اینکه بعد از ورود به محوطه جریمه حریف به جای گرفتن پنالتی به دنبال زدن ضربه به سمت دروازه باشد. البته پنالتی ای که در بازی با نفت گرفت او را نسبت به گرفتن یک پنالتی دیگر در این بازی خوشبین کرده بود با این تفاوت که مدافع مس بر خلاف مدافع نفت مسجد سلیمان هیچ برخوردی با مهاجم نساجی نداشت و در نهایت داور به درستی تصمیم گرفت توپ را به تیم مس بدهد تا آغاز گر بازی باشد. این دایو مبتدیانه یک اخطار برای مهاجم نساجی به همراه داشت.

 

عکس: معین نادری

 

 

 

 

 

دیدگاهها