کد خبر : 1727757 | 06 دی 1399 ساعت 22:35 | 22,314 بازدید | 0 دیدگاه

سولسشر و توضیح درباره علت نیمکت‌نشینی کاوانی

اوله گنار سولسشر، سرمربی منچستریونایتد می‌گوید ادینسون کاوانی رفته‌رفته فرصت بیشتری برای بازی کردن پیدا خواهد کرد.

به گزارش "ورزش سه"، ادینسون کاوانی در دیدار امروز منچستریونایتد مقابل لسترسیتی کار را از روی نیمکت آغاز کرد اما در نیمه دوم به میدان آمد و توانست پاس گل دوم شیاطین سرخ را برای برونو‌فرناندز ارسال کند. این در حالی است که ستاره اروگوئه ای سه روز پیش در جریان دیدار برابر اورتون در جام اتحادیه 88 دقیقه بازی کرده و گل اول یونایتد در آن بازی را به ثمر رسانده بود.

 

بعد از مسابقه امروز برابر لستر سیتی انتقاداتی نسبت به اوله گنار سولسشر مبنی بر عدم به میدان فرستادن ادینسون کاوانی از ابتدای مسابقه مطرح شد؛ موضوعی که سولسشر به آن واکنش نشان داد و گفت: "او برای مدتی مصدوم بود و اواسط هفته در یک بازی بسیار دشوار مقابل اورتون به میدان رفت. کاوانی باید مدتی را اینگونه سپری کند و به فوتبال انگلیس و به خواسته‌های موجود در آن عادت کند اما در عین حال تاثیری که او در تیم گذاشته بسیار زیاد بوده است."

 

 

 

 

سولسشر درباره راشفورد: "راشفورد هم به عنوان بازیکن و هم در قامت یک فرد فوق العاده بوده است. بازیکنان شانس هایی برای او ایجاد می‌کنند و مارکوس نیز این کار را انجام می‌دهد. "

 

سولسشر درباره برونو فرناندز: "او قطعاً بازیکنی است که نتایج را تحت تاثیر قرار می دهد. او قطعا پسر شجاعی است. گاهی اوقات موهایم را میکشم و به او می‌گویم که پاس های ساده تری بدهد اما این فاکتوری است که شما نمی توانید آن را از برونو دور کنید. او در یک سال حضور در این جا 11 ماه فوق العاده را سپری کرده و البته باید توجه داشت که منچستریونایتد نیز به او کمک کرده است. همچنین خود برونو نیز تمام تلاش خود را به کار می‌گیرد."

 

 

دیدگاهها