کد خبر: 1728075/39 زمان: 17:02   1399/10/08 بازدید: 49,547

لطیفی و پیام شبیه سازی شده به داور

عجیب‌ترین صحنه‌های فوتبال ایران لب خط!

علی لطیفی در اقدامی جالب، نوع تکل بازیکن حریف روی بازیکنش را به صورت عملی به داور نشان داد.

به گزارش ورزش سه، در نیمه دوم مسابقه چوکا- مس و در شرایطی که موقعیتی روی دروازه چوکا در جریان بود، لطیفی در اعتراض به داور نحوه تکلی که روی بازیکنش زده شده بچد، را با انجام آن در کنار زمین و لب خط در ورزشگاه شهید باهنر کرمان به نمایش گذاشت و حاضران را متعجب کرد.

 

به نظر می‌رسد لحظاتی قبل یکی از بازیکنان تیم مس با یک تکل خشن بازیکن چوکا را متوقف کرد. لطیفی اعتقاد داشت که این خطا تکل از پشت بوده و جریمه اش کارت زرد و حتی قرمز است.

او توضیح می‌دهد: نه چنین چیزی نبود .داور بازی تکل دو پای بازیکن حریف که حداقلش کارت زرد و حتی قرمز داشت خطا هم نگرفت و ما در ادامه مجبور شدیم که بازیکنمان آن را تعویض کنیم زیرا ساق پایش خراش شدیدی برداشت و خونریزی کرد . من دیدم هیچ راهی وجود ندارد و فقط باید خودم به داور  نشان دهم که چه شکلی بازیکن حریف روی بازیکن ما تکل دو پا کرد! و اخراج داشت که متاسفانه خطا هم نگرفت.

 

 

این اتفاق در تصاویری که از کرمان به دست ما رسیده قابل مشاهده است. زمانی که این مهاجم سابق تیم ملی از مقابل داور چهارم که بهت‌زده صحنه را نگاه می‌کند، عبور کرده و سپس یک تکل تر و تمیز را در حاشیه پیست تارتان و در کنار خط طولی زمین با شلوار جین به اجرا در می‌آورد تا در نقش یک کمک داور، VAR عملی را به نمایش بگذارد.

 

مسابقه مس و چوکا که امروز در چارچوب رقابت‌های هفته هفتم لیگ دسته اول برگزار شد، با شکست چوکا با نتیجه یک بر صفر به پایان رسید تا نماینده تالش در رده شانزدهم قرار بگیرد و مس جایگاه سوم را به دست بیاورد.

 

 

 

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.