کد خبر: 1729826/50 زمان: 12:45   1399/10/17 بازدید: 6,780

مربی اخراجی وست برامویچ، سرمربی تیم چینی شد

اسلاون بیلیچ سرمربی کروات سه هفته بعد از اخراج از باشگاه وست برامویچ به عنوان سرمربی جدید باشگاه چینی بیجینگ گوان انتخاب شد.

به گزارش "ورزش سه"، اسلاون بیلیچ که سه هفته قبل از پست خود به عنوان سرمربی باشگاه انگلیسی لیگ برتری وست برامویچ اخراج شده و سم آلردایس جانشین او شده بود از سوی باشگاه چینی بیجینگ گوان به عنوان سرمربی جدید این باشگاه انتخاب شد.

 

 

بیجینگ گوان که در سوپرلیگ چین حضور دارد با بیلیچ قراردادی دو ساله امضا کرده است. بیلیچ جانشین سرمربی سابق باشگاه چینی برونو گنسیو شده که قراردادش اخیرا به پایان رسید ولی باشگاه چینی با او تمدید نکرد.

 

باشگاه چینی با صدور اطلاعیه ای منصوب شدن بیلیچ به عنوان سرمربی جدید این تیم را رسما اعلام کرد.

 

در بیانیه باشگاه چینی آمده:" ما امروز منصوب شدن اسلاون بیلیچ به عنوان سرمربی تیم اول باشگاه بیجینگ گوان را اعلام می کنیم. اسلاون بیلیچ بر اساس قراردادی که با ما امضا کرده تا پایان سال 2022 سرمربی تیم خواهد بود".

 

اسلاون بیلیچ 52ساله فصل گذشته وست برامویچ را از رقابتهای چمپیونشیپ به لیگ برتر جزیره رساند اما در فصل جاری در لیگ برتر نتوانست نتایج قابل قبولی بدست بیاورد تا نهایتا سه هفته قبل اخراج شود. وست برامویچ در سیزده بازی در لیگ برتر با هدایت بیلیچ تنها موفق به کسب هفت امتیاز شده بود.

 

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.