کد خبر: 1731007/34 زمان: 11:50   1399/10/23 بازدید: 27,598

نود دقیقه تلاش گلادیاتوری برای جبران اشتباه

کامیابی‌نیا؛ درس نفس و تکل به جوانترها (عکس)

کمال کامیابی نیا بعد از اشتباه ثانیه های ابتدایی بازی که موجب گلزنی امیر ارسلان مطهری شد در سایر دقایق بازی ارایه گر فوتبال محکم و سختی بود. 

به گزارش "ورزش سه"، او اشتباه خود را در این بازی با تلاش در نبردهای تک به تک و بازپس گیری توپ در جریان بازی جبران کرد و خیلی خوب بعد از گل اول بازی جلوی خط دفاعی تیم را کنترل کرد. نقش کمال کامیابی نیا در بازی هجومی پرسپولیس هم پر رنگ بود و در جاهایی می خواست سازنده گل یا زننده گل باشد که اتفاقات بامیل او پیش نرفت. البته گل های مهدی عبدی و وحید امیری پرسپولیس را از استقلال پیش انداخت و اگر ضربه مهدی قایدی در ثانیه های پایانی بازی نبود می شد از کمال هم به عنوان یکی از بازیکنان تاثیر گذار پرسپولیس در دربی یاد کرد. 

 

بازی خوب کمال در این دیدار درس خوبی برای جوانترهای دو تیم بود. اینکه اشتباه در فوتبال قابل جبران است و اشتباه اول نباید منجر به اشتباه دوم شود و می شود در همان بازی اشتباه را جبران کرد. و البته تلاش کمال برای باز پس گیری توپ و ایجاد موقعیت برای تیم ستودنی بود. کمال مثل هر بازیکنی ممکن است در جریان بازی مرتکب اشتباه شود اما با یک اشتباه بهم نریخت و ادامه مسیر بازی مسئولانه او ستودنی بود. بی جهت نبود که پرسپولیس بعد از گل اول تبدیل به یک تیم بهتر شد و موقعیت های متعددی روی دروازه حریف خلق کرد. به این خاطر که تیم یک کمال نه بلکه یازده بازیکن مسئول همانند کامیابی نیا داشت.

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.